Viac informácií

Strešný box Northline Tirol XL bielo-čierny

Dostupnosť:
Skladom
Cena s DPH:
429 €

Veľkoryso priestranný je strešný box Northline Tirol XL bielo-čierny, ktorý ani vo svojej veľkosti XL nepôsobí robustne, zato odvezie až úctyhodných 460 l objemu, ktorý môže byť premietnutý do 6 – 8 ks lyží, prípadne inej, nielen športovej, výbavy. K tej sa dostanete pohodlne z oboch strán, navyše veľmi ľahko - vďaka špeciálnym vzperám Dual Force pre jednoduché otváranie kedykoľvek to potrebujete.

Vysoko odolné ABS odolá nielen slnečnému žiareniu či alpskej snehovej metelici, ale vďaka oceľovým výstužiam po celej svoje dĺžke a zosilnenému telu boxu aj nárazom vetra alebo nečakanej kolízii na ceste, ktorej prospeje aj jeho optimalizované rozloženie hmotnosti.

Široký plochý tvar zvýraznený vysokým leskom s dvojitým lakovaním opticky zoštíhľuje čierny stredový pás a detaily v zadnej časti strešného boxu Northline Tirol XL v bielo-čiernom farebnom prevedení. Pokiaľ uprednostňujete inofarebné riešenia, Northline Tirol XL vám vyjde v ústrety aj v zaujímavej čierno-bielej či čierno-striebornej kombinácii.

Technické parametre – Northline Tirol XL bielo-čierny

Vonkajšie rozmery 200 x 85 x 40 cm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 80 kg
Objem 460 l
Kapacita 6 – 8 párov lyží s max. dĺžkou 185 cm
Upevnenie rýchloupínací systém kompatibilný s nosičmi všetkých veľkostí a tvaru
Otváranie obojstranné
Materiál ABS – vysoko odolné voči UV žiareniu
Farba bielo-čierny
Uzamykanie 6-bodové, centrálne Dual-Force