Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Sava Intensa

Letné pneumatiky Sava Intensa sú výsledkom inovátorského smerovania dielne Sava z koncernu Goodyear so zameraním na intenzívnu jazdu plnú pohodlia. A hoci ich hlavnou parketou sú letné vozovky, zvládnu i mierne zimné podmienky.

Štíhly plochý profil pneumatiky Sava Intensa je charakteristický stromčekovým stredovým rebrom lemovaným blokmi smerujúcimi do strán. Modernizovaným špecifikom sú diferencované dutiny v drážkach – plochejšie, zamerané na dôsledný kontakt s povrchom a širšie, pre efektívne rozloženie tlaku v pneumatike.

Stabilita jazdy optimalizovaná týmto spôsobom je navyše podporená novou polymérovou zmesou s obsahom siliky, ktorá sa stará aj o adekvátnu tuhosť pneumatiky Intensa v každom počasí, čím zlepšuje jej priľnutie, trakciu i ochranu voči aquaplaningu.

Prostredníctvom efektívneho dezénu a optimalizovaného zloženia behúňa letné pneumatiky Sava Intensa poskytujú nízky valivý odpor, teda vyšší kilometrový výkon i potrebný komfort pre váš intenzívny zážitok z jazdy (nielen) letnou krajinou.

Vlastnosti pneumatík Sava Intensa

  • letné pneumatiky pre osobné automobily, ktoré zvládnu aj mierne zimné podmienky
  • stromčekový smerový dezén s hlbokými drážkami pre rýchly odvod vody a účinný boj proti aquaplaningu
  • zloženie i stvárnenie behúňa zamerané na zníženie valivého odporu pre komfortnú jazdu na dlhšie vzdialenosti
  • inovovaný obsah siliky pre lepší kontakt s vozovkou a vyšší kilometrový výkon
  • moderné dutiny rôznych tvarov – ploché pre lepšiu adhéziu, širšie – pre lepšie rozloženie tlaku
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Sava