Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Sava Eskimo HP

O Eskimákovi z dielne Sava niet pochýb, že je určený práve do nepriaznivých podmienok. Zimné pneumatiky Sava Eskimo HP vás prebrodia zimnou chumelicou s vynikajúcim výkonom.

Koncept stavajúci na pevnej kostre, početných rebrách, smerovom V dezéne a špeciálne vyvinutej plášťovej zmesi je predzvesťou bohatej úrody v akýchkoľvek zimných podmienkach.

Profil optimalizovaný na dostatočne širokú stopu zabezpečuje stabilitu v priamom smere i zákrutách a dôslednú priľnavosť i k nepriľnavému povrchu. Navyše vďaka dôslednejšiemu rozloženiu tlaku dochádza k pravidelnejšiemu opotrebeniu pneumatiky Sava Eskimo HP a jej dlhšej životnosti.

Stredové rebro so stromčekovo zoradenými behúňovými blokmi je lemované dvomi obvodovými drážkami zameranými na dôkladné odvádzanie vody zo stopy. Nadväzujúce mierne zaoblené bočnicové bloky smerujú do strán, aby dielo čistenia i priľnutia dokončili.

Priečne lamely v súčinnosti so špeciálnou behúňovou zmesou obohatenou o oxid kremičitý, sústredené na dôkladné uzamknutie blokov a zvýšenie tuhosti na klzkých povrchoch, dokážu zvýšiť brzdný výkon a skrátiť brzdnú dráhu i na mokrom podklade. Plávanie či šmýkanie sú tak eliminované na minimum, kým váš cieľ je stále bližšie.

Vlastnosti pneumatík Sava Eskimo HP

  • zimné pneumatiky pre osobné vozidlá
  • vynikajúci výkon v zimnom počasí
  • početné rebrá a smerový dezén pre dôkladnú disperziu vody proti aquaplaningu
  • priečne lamely pre skvelú trakciu a brzdný výkon na klzkých povrchoch.
  • široká stopa pre dôkladnú stabilitu na snehu i v zákrutách ako aj pravidelnejšie opotrebenie
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Sava