Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pirelli Winter SnowControl

Mať zimné cesty pod kontrolou sa skutočne oplatí. Obzvlášť, ak na nich trávite väčšinu času. Zimné pneumatiky z dielne Pirelli - Winter SnowControl vás prebrodia všetkými zimnými situáciami v meste aj mimo neho.

Plochý profil s atraktívnym smerovým dezénom v tvare lístkov v centrálnej zóne sa vyznačuje vynikajúcimi prevádzkovými vlastnosťami a nízkou nákupnou cenou, ktorá ako bonus zaručene poteší.

Zimné cesty si vyžadujú zosilnenú trakciu a skrátnie brzdnej dráhy, preto je geometria profilu pneumatiky Pirelli Winter SnowControl zameraná prednostne týmto smerom. Široké drážky s presne naprogramovanými rozostupmi, veľké bloky a husté, rôzne tvarované lamely prispievajú k zvýšeniu počtu záberových hrán a vylepšenej trakcii na mokrom, zasneženom i zľadovatenom teréne, kde na druhej strane zefektívňujú brzdenie.

Behúňová zmes s vysokým obsahom oxidu kremičitého je dostatočne pevná a flexibilná zároveň, aby splnila všetky požiadavky manévrovateľnosti v zimných podmienkach.

Výhody pneumatiky Pirelli Winter SnowControl

  • zimné pneumatiky pre mestské vozidlá, stredne veľké autá a minivany
  • atraktívny smerový dezén stavaný na zosilnenú trakciu a skrátenie brzdnej dráhy
  • geometria profilu so širokými smerovými drážkami na rýchlu adhéziu vody a snehu zo stopy a vylepšený záber na nepriaznivých povrchoch
  • hustá sieť lamiel pre dobré priľnutie a efektívne brzdenie
  • behúňová zmes s vysokým obsahom oxidu kremičitého pre flexibilitu v zimných podmienkach
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Zimné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Pirelli

Pneumatiky Pirelli Winter SnowControl 160 sú dostupné v nasledovných rozmeroch

Rozmer Cena Dostupnosť
145 R13 74Q M+S 3PMSF 123,90 € 12 ks skladom u výrobcu, osobný odber 6.5., doručenie kuriérom 9.5.