Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Pirelli

Talianska značka Pirelli je extrémne produktívna nielen v oblasti pneumatík, no práve tie vynikajú svojím efektívnym dezénom aj dizajnom. Výhody z inovácií v oblasti športových pneumatík aplikujú aj do osobných pneumatík do každého počasia. Obutie Pirelli si môžu dovoliť aj motocykle a SUV.

Pirelli PZero Nero

Pirelli PZero Nero

Kreatívni talianski dizajnéri spájajúci štýl a funkčnosť sa v roku 1872 spojili pod taktovkou Giovanniho Battistu Pirelliho a pretavili svoje nápady do jedného z najväčších výrobcov pneumatík. Vo svojej tvorivej práci pokračovali naďalej a v roku 1974 sa im podarilo navrhnúť širokú radiálnu pneumatiku pre rallye špeciál Stratos, ktorá tak zaviedla štandard širokej konštrukcie pretekárskych pneumatík.

Značka Pirelli je od začiatku kreatívna vo viacerých smeroch a už dlhodobo sa objavuje medzi zvučnými menami typu F1, Moto GP, je generálnym sponzorom futbalového mužstva AC Milano, vydáva exkluzívny kalendár určený aj na dobročinné účely a angažuje sa aj vo fashion projekte PZero zameranom na hi-tech športovú značku. Pirelli International Award je udeľovaná od roku 1996 za najlepšiu multimediálnu prezentáciu v oblasti vedy a techniky.

A práve do vývoja technológií investuje Pirelli nemalé prostriedky. Vlastnosti športových vysokorýchlostných pneumatík v kombinácii s ekologickými aspektmi značka následne transformuje aj do pneumatík pre bežné vozidlá, vďaka čomu si ich môžete užívať aj vy.

Zo zimných pneumatík Pirelli odporúčame dezény Winter SottoZero 3 a Scorpion Winter určené pre SUV a crossovery, z letných sú obľúbené modely z rady PZero a Cinturato P7.

Letné pneumatiky Pirelli


Zimné pneumatiky Pirelli


Celoročné pneumatiky Pirelli


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Pirelli