Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pirelli PZero Nero All Season

Žiadna čierna nula, práve naopak, za pneumatikami Pirelli PZero Nero All Season zostáva len spoľahlivá stopa v každom ročnom období. Či plánujete vylepšiť estetiku svojmu modernému malému autu alebo ešte viac zdokonaliť tuning vášho profi miláčika, pneumatiky Pirelli PZero Nero All Season so svojím rôznorodým šarmom uspokoja všetkých.

Polooblúková asymetria dezénu rozdeleného do piatich rebier rozčlenených tromi obvodovými drážkami sa zameriava na maximálne zefektívnenie jazdných vlastností v každom smere i poveternostných podmienkach. Pevné stredové rebro je základovou doskou konštantnej styčnej plochy s vozovkou a pionierom v razení stabilnej stopy.

Kým polmesiacové drážky zodpovedne bojujú proti aquaplaningu, rozptýlené lamely sa starajú o zvýšenie priľnavosti a smerovej stability. Vďaka uvedenému skvelá manipulácia na seba nenechá dlho čakať, ale dostaví sa ihneď po zadaní pokynov riadiacim centrom.

Pozoruhodný brzdný účinok aj vo vysokých rýchlostiach a na mokrých povrchoch ako aj excelentná akcelerácia sú známkami ultra vysoko výkonných pneumatík. Neprehliadnuteľný dezén pneumatiky Pirelli PZero Nero All Season ukrýva pod povrchom inovatívne zlúčeniny oxidu kremičitého, ktorý vytvára vynikajúcu rovnováhu medzi spotrebou a bezpečnosťou na mokrom povrchu.

Vlastnosti Pirelli PZero Nero All Season

  • celoročné pneumatiky pre vozidlá strednej a vyššej triedy
  • k dispozícii v bežnom a run-flat prevedení
  • polooblúkovo asymetrický dezén pre pozoruhodný výkon v každom smere
  • početné mnohosmerové lamely pre ešte lepšie priľnutie
  • excelentná akcelerácia a vynikajúci brzdný účinok aj vo vysokých rýchlostiach a na mokrých povrchoch
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Pirelli