Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Dunlop SP FastResponse 205/65 R15 94H

Dunlop SP FastResponse 205/65 R15 94H Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné
Cena s DPH:
84,40 € 151,20 € (-44%)
Momentálne nedostupné

Pneumatika Dunlop SP Fast Response využíva výhody technológie Dunlop Touch – sústavy zdokonalených prvkov, ktorá prináša citlivejšiu jazdu s väčšou odozvou.

Plochý profil dezénu umožňuje väčší kontakt gumy s vozovkou na precíznejšiu ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu. Spoj medzi pneumatikou a ráfom je posilnený, čo vylepšuje spätnú väzbu vozovky.

Užite si spoľahlivú ovládateľnosť na mokrých cestách. Letné pneumatiky SP FastResponse majú široké drážky, ktoré rýchlo odvádzajú vodu v daždivom počasí, čo znižuje riziko akvaplaningu.

Zmes dezénu obsahuje veľké množstvo siliky pre vyššiu priľnavosť na mokrom povrchu, čo znamená kratšiu brzdnú dráhu. Vďaka vylepšenej spätnej väzbe vozovky pneumatika rýchlejšie reaguje na riadenie a manévre pri zatáčaní.

Asymetrický dezén má tuhé ramenné bloky, ktoré udržujú stabilitu pri zatáčaní. Tlak je na kontaktnej ploche rovnomerne rozložený, čo prináša plynulejší prechod z jazdy po rovnej ceste do zákruty.

Zmes dezénu vytvorili inžinieri koncernu Dunlop tak, aby minimalizovala energetické straty a opotrebovanie – výsledkom je pneumatika s lepšou životnosťou prinášajúca vyššiu úsporu paliva.

Najdôležitejšie vlastnosti pneumatík Dunlop SP Sport FastResponse

  • Vynikajúca spätná väzba vozovky a odozva
  • Znamenitý výkon pri daždivom počasí
  • Precízne ovládanie v zákrutách
  • Palivová účinnosť s vysokou kilometrovou životnosťou
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Letné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Dunlop
Dezén: SP FastResponse
Rozmer: 205/65 R15
Záťaž. index: 94 (do 670 kg)
Rýchl. index: H (do 210 km/h)