Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Bridgestone Potenza S02 245/45 ZR16 90Y N3

Bridgestone Potenza S02 245/45 ZR16 90Y N3 Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné
Cena s DPH:
133 € 271,20 € (-51%)
Momentálne nedostupné

Pneumatiky plné výziev a skvelého potenciálu, ktorý dajú okúsiť aj vášmu športovému vozu, nesú názov Bridgestone Potenza S-02. Svoje klady čerpajú z technológií motošportu, takže ich výkon je presvedčivý a zároveň vysoko spoľahlivý.

Plochý široký základ profilu ukrýva konštrukciu vystuženú oceľovými pásmi špirálovo obalenými krycou vrstvou v synergii s okrajovými prúžkami v rovnakom obale vypĺňajúcimi oblasť bočníc. Precízne naplánovaná výplň minimalizuje hmotnosť pneumatiky Bridgestone Potenza S-02 a zároveň ju stabilizuje pri vysokých rýchlostiach i pri zatáčaní.

Stromčeková smerová štruktúra dezénu s oblými tvarmi blokov i drážok pozostáva z kontinuálneho centrálneho rebra a dlhých ramenných blokov siahajúcich až po samý okraj bočnice pneumatiky Bridgestone Potenza S-02. Rýchla disperzia vody zabezpečená hlbokými drážkami nedá šancu aquaplaningu, pričom vynikajúca priľnavosť poskytuje vysokú trakciu a dáva šancu zlepšiť presnosť riadenia, tak podstatnú vo vysokých rýchlostiach.

Výkonnosť pneumatík Bridgestone Potenza S-02 s dĺžkou trate neklesá, ale vďaka vyváženej kaučukovej zmesi zostáva zachovaná v dlhodobom horizonte.

Silné stránky pneumatiky Bridgestone Potenza S-02

  • letné pneumatiky navrhnuté pre vysoko výkonné športové vozidlá, ale i kupé a sedany
  • široký plochý profil pre vynikajúcu stabilitu v priamom smere i v zákrutách, vo vysokých rýchlostiach i na mokrých povrchoch
  • dôkladne vystužená konštrukcia pre zvýšenú pevnosť a dlhodobú životnosť
  • smerová štruktúra oblých drážok pre vynikajúcu disperziu vody, skvelú adhéziu a záber
  • vyvážená kaučuková zmes pre dlhodobo vysoký výkon
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Letné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Bridgestone
Dezén: Potenza S02
Rozmer: 245/45 ZR16
Záťaž. index: 90 (do 600 kg)
Rýchl. index: Y (do 300 km/h)