Viac informácií

Matador MP61 Adhessa Evo 165/70 R13 79T

Matador MP61 Adhessa Evo 165/70 R13 79T Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
5 ks na centrálnom sklade, osobný odber do 2 dní
Dodanie kuriérom do 22.11.
Doprava:
2 € / ks
Cena s DPH:
36,73 € 51 € (-28%)

Tradičný slovenský výrobca pneumatík Matador, patriaci do celosvetového koncernu Continental, pripravil pre svojich zákazníkov úplne nový produkt - celoročnú pneumatiku Matador MP61 Adhessa Evo, určenú na použitie počas všetkých ročných období.

Či sa vydáte na cestu počas horúceho letného dňa, alebo Vás zastihne nečakaný dážď, prípadne Vám cestu znepríjemní snehová prehánka, s pneumatikou Matador MP61 Adhessa Evo sa vždy dostanete bezpečne do cieľa.

MP 61 Adhessa Evoponúka smerový dezén s vysokým počtom segmentov pre väčšiu stabilitu v zákrutách a dobré jazdné vlastnosti za všetkých poveternostných podmienok. Okrem dobrého gripu na snehu poskytuje MP 61 Adhessa Evo tiež vynikajúci jazdný komfort na suchých vozovkách.

Špeciálna výrobná technológia kaučukovej zmesi s obsahom oxidu kremičitého zaisťuje nielen extrémne dlhú životnosť pneumatiky, ale tiež dobrú priľnavosť na ľade a klzkom povrchu vozovky. Tri široké pozdĺžne drážky spolu s optimalizovaným profilom eliminuje riziko akvaplaningu rýchlym odstránením vody z kontaktnej plochy.

Ostré hrany blokov dezénu v stredovej oblasti zlepšujú trakciu na snehu v zimných podmienkach. Celoročná pneumatika Matador MP61 Adhessa Evo je určite pôsobivá, v neposlednom rade pre svoj vynikajúci jazdný komfort za všetkých poveternostných podmienok.

Pneumatiky Matador Adhessa Evo sú odporúčané vodičom jazdiacim prevažne na krátke trate v bežnej premávke. MP61 Adhessa Evo je tiež vhodná pre vodičov, ktorí jazdia na rôznorodom povrchu prevažne v nížinných oblastiach, kde sa rýchlo a nečakane menia klimatické a jazdné podmienky.

Vlastnosti celoročných pneumatík Matador MP61 Adhessa Evo

  • univerzálne celoročné pneumatiky pre všetky typy vozidiel
  • inovatívny smerový dezén so zvýšeným počtom lamiel
  • zvýšený obsahom oxidu kremičitého zlepšuje prispôsobenie jazdným podmienkam
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Celoročné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Matador
Dezén: MP61 Adhessa Evo
Rozmer: 165/70 R13
Záťaž. index: 79 (do 437 kg)
Rýchl. index: T (do 190 km/h)

Palivová efektivita v súvislosti s valivým odporom pneumatík

G

Bezpečnosť v súvislosti s priľnavosťou na mokrom povrchu

C

Úroveň hluku v súvislosti s vonkajšou úrovňou hluku (dB)

2 (71 dB)