Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nokian Line SUV

Letná pneumatika Nokian Line SUV, určená pre univerzálne použitie na SUV vozidlách, ponúka jazdný komfort, vysoké výkony a vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu. Táto pneumatika je správnou voľbou pre vodičov, ktorí kladú dôraz na bezpečnosť jazdy, ale zároveň si chcú vychutnať výkon svojich SUV na nerovnom povrchu, ako aj v mestskej premávke.

Odolnosť pneumatiky je zvýšená vďaka technológii aramidových bočníc Nokian. Zmes gumy na bočniciach obsahuje extrémne odolné aramidové vlákna, vďaka ktorým sú vystužené a zosilnené bočnice odolné voči nečakaným nárazom a prerezaniam. Letné SUV pneumatiky Nokian majú tiež vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu a sú vysoko odolné pred vznikom aquaplaningu.

Gumový materiál bočníc obsahuje extrémne trvanlivé aramidové strižné vlákna a je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Rovnaký materiál je známy z leteckého a zbrojárskeho priemyslu. Vďaka aramidovým vláknam je bočnica veľmi pevná a tým lepšie odoláva nárazom a tlaku na okraj ráfiku.

Hlboké diagonálne drážky, ktoré sa otvárajú na jednom konci a stabilizujú jazdné vlastnosti, dominujú vonkajším pozdĺžnym drážkam v strede. Táto inovácia tiež zabraňuje akvaplaningu ukladaním vody a jej odvádzaním do pozdĺžnych drážok.

Rúrkové drážky v oblasti ramien pneumatík Nokian Line SUV ukladajú vodu, ktorá bola medzi pneumatikou a cestou, urýchľujú tok vody z hlavných drážok do priečnych drážok a maximalizujú priľnavosť.

Silné stránky pneumatík Nokian Line SUV

  • jazdný komfort, odolnosť a univerzálne výkony pre malé a stredne veľké SUV vozy
  • aramidom zosilnená stavba pre jedinečnú odolnosť
  • prvotriedny komfort, maximálnu výkonnosť a nízka spotreba paliva
  • extrémna bezpečnosť na mokrých cestách
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Nokian