Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nokian i3

Inšpirované ultra vysoko výkonnými kolegami, pneumatiky Nokian i3 zlučujú 3 závideniahodné charakteristiky do jedného celku. Technologicky informatívne, inteligentné a interaktívne vlastnosti v jednom modeli nastavujú nové štandardy vo valení malých vozidiel počas celého roka.

Profil založený na dezénovej asymetrii má tuhý ramenný dizajn na vonkajšej strane, kým vnútorná poskytuje široké disperzné drážky. Pevné dezénové bloky s lomami rôznej hĺbky spoločne profilujú skvelú stabilitu a jednoduché ovládanie v priamom smere i v zákrutách, na suchých i mokrých povrchoch.

Technologické inovácie v modeli Nokian i3 zasiahli bočné otváranie postranných drážok pre lepšie priľnutie i záber. Ekologická povaha sa prejavuje v dvoch črtách – nízky valivý odpor s účinkom efektívnejšieho využitia energie a menšej spotreby paliva. Letné pneumatiky Nokian i3 zároveň vylúčili využitie vysoko aromatických olejov v zlúčenine behúňa, čím opäť eliminovali negatívne dopady na životné prostredie.

Behúňová zmes pozostávajúca zo zlúčeniny na báze oxidu kremičitého "Nordic cool silica compound" je nastavená na severské podmienky, vďaka čomu udržiava vynikajúcu priľnavosť aj na povrchoch s teplotou - 10 ° C.

Nokiany myslia na komfort jazdy aj po zvukovej stránke a pomocou hlukových dutín v drážkach behúňa tlmia všetky neželané akustické prejavy.

Výhody pneumatiky Nokian i3

  • letná pneumatika pre malé, kompaktné automobily a rodinné autá
  • dezénová asymetria, pevné bloky a rôzne hĺbky pre skvelú stabilitu na každom povrchu i v smere
  • "Nordic cool silica compound" určená pre severské poveternostné podmienky
  • ekologické črty - nízky valivý odpor a žiadne aromatické oleje v kaučukovej zmesi
  • hlukové dutiny v drážkach behúňa pre tichú jazdu
  • obsahuje indikátor bezpečnosti jazdy
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Nokian