Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nokian eLine 2

Dynamika na cestách i v ekológii je cieľom ekologicky šetrného konštrukčného a materiálového riešenia z dielne Nokian, ktoré charakterizujú nielen hi-tech novinky vylepšujúce vašu jazdu od jari do jesene, ale aj ich palivová účinnosť.

Technologicky vyspelé pneumatiky Nokian eLine 2 poskytujú komfort v každom smere. Od rýchleho odstránenia vodného filmu pomocou technológie Coanda vylepšenej leštenými klzkými hlavnými drážkami a otvoreným dezénom, cez elimináciu postranného hluku prostredníctvom Silent Sidewall technológie pre zvýšenie pohodlia v kabíne, či kontrolu opotrebenia dezénu pneumatiky Nokian eLine 2 za pomoci indikátora bezpečnosti.

Diagonálny blokový dezén s otvorenými ramenami a širokými drážkami vylepšený lamelovou štruktúrou je predpokladom presného riadenia i v neistých situáciách.

Silná a pružná kombinácia molekulárneho reťazca novej generácie oxidu kremičitého v kaučukovej zmesi je účinná v širokom spektre teplôt, čím účinne pôsobí za letných horúčav i búrok. Pokým zvyšuje priľnavosť za mokra, znižuje valivý odpor a zároveň eliminuje spotrebu energie a produkciu CO2. Eko efekt 2 v 1 – ekologický i ekonomický, je prirodzenou súčasťou pneumatiky Nokian eLine 2.

Silné stránky pneumatiky Nokian eLine 2

  • letná pneumatika pre stredne veľké vozidlá
  • až o 18 m kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke
  • úspora paliva až 0,6 l / 100 km
  • technológia Coanda doplnená leštenými klzkými hlavnými drážkami – pre expresné odstránenie vody z pneumatiky
  • technológia Silent Sidewall – pre zamedzenie nepriaznivého hluku a zvýšenie komfortu jazdy
  • indikátor bezpečnosti pre signalizáciu hĺbky dezénu
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Nokian