Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Michelin X-Ice Xi3

Dielňa Michelin vždy prináša viac v jednom. Viac výkonu, bezpečnosti a životnosti zároveň. Tak je tomu aj pri modeli zimnej pneumatiky Michelin X-Ice Xi3 navrhnutej na prekonanie extrémnych zimných podmienok.

Zosilnená konštrukcia je vybavená dvojitými oceľovými pásmi so špirálovito navinutým nylonom, aby zvládla aj vysoké rýchlosti, zatiaľ čo tvar kontaktnej plochy efektívne rozdeľuje sily pri akcelerácii, brzdení i v zákrutách.

Dezén pozostávajúci z nezávislých stredných a ramenných blokov kombinuje mikropumpy a uholníky Cross Z zabezpečujúce vynikajúcu trakciu na zľadovatených povrchoch.

Behúňová guma na báze oxidu kremičitého zostáva flexibilná aj pri nízkych teplotách, pričom zároveň zvyšuje energetickú účinnosť a pomáha šetriť i znižovať emisie. Pneumatika Michelin X-Ice Xi3 je skrátka navrhnutá na skvelý výkon a efektivitu v jednom.

Výhody pneumatiky Michelin X-Ice Xi3

  • zimná pneumatika pre kupé, sedany, rodinné dodávkové vozidlá a malé crossovery
  • zosilnená vystužená kostra pre efektívne rozdelenie síl pri akcelerácii, brzdení i v zákrutách
  • najmodernejšie technológie Cross Z lamely ™, mikro-čerpadlá, hrany blokov a Flex -Ice ™ pre ešte rýchlejšie brzdenie na ľade – o 10 % kratšia brzdná dráha
  • Technológia Green X® - vynikajúca energetická účinnosť a zníženie emisií
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Michelin