Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Landsail LS988

Všetko, čo na svojej ceste potrebujete, vtesnané do jednej pneumatiky, sa postará o vaše pohodlie na každom kilometri. Pneumatiky Landsail LS988 vám poskytnú dynamickú zážitkovú jazdu za každého letného počasia.

Stabilita, výkon a bezpečnosť vychádzajú z masívnej kontaktnej plochy, pevného centra a silných ramien, ktoré ako spoľahlivý základ podporujú drážkové doplnky už len vylaďujúce celý grif. Príjemný symetrický smerový dezén stromčekového charakteru zdobený V drážkami a jemnými esíčkovitými lamelami sa stará o dokonalú disperziu a následné priľnutie pneumatiky Landsail LS988 ako k suchému, tak k mokrému povrchu. Sebavedomé brzdenie aj vo vysokých rýchlostiach je tu preto na mieste.

Jedným z kľúčov predĺženej životnosti pneumatík Landsail LS988 je zníženie nerovnomerného opotrebenia pomocou optimalizovaných behúňových blokov a tiež efektívnej kaučukovej zmesi odolnej voči vysokým teplotám i oderu. Tieto vylepšené charakteristiky navyše znižujú hluk v exteriéri aj interiéri a predvádzajú skutočne komfortnú jazdu i po tejto stránke.

Silné stránky pneumatiky Landsail LS988

  • letná vysoko výkonná pneumatika pre široké spektrum osobných automobilov, vrátane ultra vysoko výkonných áut
  • príjemný symetrický smerový stromčekový dezén s charakteristickými vlastnosťami
  • vynikajúca disperzia i priľnutie k suchému i mokrému povrchu
  • predĺžená životnosť vďaka adekvátnemu dezénu a vylepšenej kaučukovej zmesi odolnej voči vysokým teplotám, oderu i opotrebeniu
  • zníženie hluku v exteriéri i interiéri pomocou optimalizovaných blokov behúňa i behúňovej zmesi
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Landsail