Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Landsail

Relatívne nová značka pneumatík Landsail s európskymi a americkými koreňmi a optimalizovanou masovou výrobou v Ázii je cenovo vysoko konkurenčná, a preto určite zaujímavá pre bežného spotrebiteľa s nárokmi na mestský štýl a spôsob jazdy v nižších rýchlostiach, na spevnených suchých vozovkách.

Značka Landsail začala v roku 2009 v Ázii produkovať pneumatiky pre osobné vozidlá a lietadlá vo veľkom, aby následne vstúpila na medzinárodné trhy masívnym spôsobom. Vedená európskym technologickým tímom s dlhoročnými skúsenosťami, práve pomocou výskumu a vývoja na vysokej úrovni dokázala zladiť vyrovnanú kvalitu, vhodnú nielen pre európsky trh, a prijateľnú cenu do jedného produktu, vďaka čomu napreduje pozoruhodným spôsobom.

Landsail LS988

Landsail LS988

Snahy o vysokú produkciu sa Landsailu daria, stavajúc na štandardných charakteristikách kvalitných pneumatík, navyše s ekologickým podtextom, a postačujúcom výkone, ktoré v spojení s ich vysokou cenovou konkurencieschopnosťou v porovnaní s koncernovou výrobou, kedy častokrát pri väčších rozmeroch dokáže usporiť až 50% obstarávacích nákladov, robia pneumatiky Landsail skutočne zaujímavými.

Landsail zastrešuje široké spektrum letných i zimných pneumatík pre rôzne typy vozidiel od osobných, cez vysoko výkonné, SUV, CUV, terénne až po ľahké nákladné vozy. Široká škála pokrytia si vyžaduje rôznorodé špecifikácie, ktoré prekročili počet 400 v 13-tich radoch a viac ako 50-tich veľkostiach.

S pneumatikami značky Landsail sa dajú užiť rôzne typy jazdy na rôznych typoch vozidiel. Pohodlie a štýl v uliciach veľkomesta si môžete vychutnať na vašom malom mestskom aute v pneumatikách Landsail LS288, kým športovej jazde na diaľnici sa poteší váš voz obutý v modeli Landsail CLV2.

Ak pri tom všetkom chcete znížiť hluk von i dnu, pneumatiky Landsail LS988 vám s radosťou poskytnú svoje vlastnosti vylepšené v tomto smere. Ani šetrenie spotreby či životného prostredia im nie je cudzie. Ak ste orientovaný ekonomicky i ekologicky, siahnite po modeli Landsail LS388 a šetrite s každým pribúdajúcim kilometrom.

A pokiaľ je vašou prioritou každodenné zvládanie vysokej záťaže komerčných úžitkových vozidiel, pneumatiky Landsail LSV88 so zosilnenou konštrukciou si s ňou hravo poradia. Model 1v3 - Landsail LS588 - navyše umožňuje viacerým tipom vozov užiť si výhody jedného dezénu. Pneumatiky Landsail LS588 sú s miernymi odchýlkami určené pre bežné osobné vozidlá, SUV aj UHP – vozy s vysokým výkonom.

Letné pneumatiky Landsail


Zimné pneumatiky Landsail


Celoročné pneumatiky Landsail