Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Fulda Kristall Control HP

Kombinácia najnovších technológií namixovaná na požiadavky stredoeurópskej zimy nesie názov Fulda Kristall Control HP a na zasnežených cestách má skutočne všetko pod kontrolou.

Odľahčená kostra umožňuje uľahčenie manipulácie, kým plochý profil vytvára dôkladné spojenie s vozovkou v dôsledku inovatívnej technológie Snow Catcher, ktorá sa snehu na ceste chytá viac ako dôkladne. Atraktívne vylepšený dezén s krištáľovo čistou štruktúrou priťahuje nielen pozornosť, ale aj pneumatiku k zasneženej vozovke. Systém drážok v tvare „X“ je založený na udržiavaní snehu v stope a následnom lepšom priľnutí k snehovému povrchu.

Vylepšeniam sa nevyhla ani behúňová zmes oxidu kremičitého, polymérov a živíc, ktorá sa bezkonkurenčne popasuje so studenými cestami. Pneumatiky Fulda Kristall Control HP tak môžete vetrať nielen v meste či mimo neho, ale aj v nízkych horských oblastiach, v zime, aj v prechodnom období.

Výhody pneumatiky Fulda Kristall Control HP

  • zimné pneumatiky pre osobné vozidlá
  • vynikajúci pomer výkon – cena
  • odľahčená kostra pre uľahčenú manipuláciu na snehu a ľade
  • "Snow Catcher Technology" s „X“ drážkami pre lepšiu adhéziu a trakciu na snehu
  • kompozitné čepele "Bubble Blade" pre priamu manipuláciu
  • behúňová zmes oxidu kremičitého, polymérov a živíc pre priľnutie na studených povrchoch – vhodná aj na prechodné obdobie
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Zimné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Fulda

Pneumatiky Fulda Kristall Control HP sú dostupné v nasledovných rozmeroch

Rozmer Cena Dostupnosť
195/60 R16 89H M+S 3PMSF C B B 97,15 € 4 ks skladom u výrobcu, osobný odber 14.12., doručenie kuriérom 15.12.