Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Dunlop Streetresponse

Ak patríte medzi fanúšikov mestských kompaktných vozidiel, zodpovednú odpoveď na nástrahy ulice vám poskytnú pneumatiky Dunlop SP StreetResponse navrhnuté pre lokálne komunikácie i situácie.

Jedincov z novej generácie charakterizuje o 4 – 8 % plochejší profil, ktorý poskytuje zväčšenú kontaktnú plochu, aby mohol zaistiť ešte väčšiu stabilitu a prekonať tak dilemu medzi skvelou adhéziou a čo najnižším valivým odporom i za mokra. Jeho excelovanie v tomto smere je podporené aj funkcionalizovanými polymérmi v behúňovej zmesi. Precízne riadenie tak ponúka sebavedomú jazdu za každých okolností. Skvelá úroveň valivého odporu je súčasne podnetom pre efektívne využitie paliva, znížené energetické straty a vylepšenie výkonnostných parametrov pneumatiky Dunlop SP StreetResponse.

Hlboké ústredné kanály v súčinnosti s obojsmernými lamelami a jemnými zárezmi v tvaroch „L“ a „Z“ v centrálnom rebre dbajú o skvelú akceleráciu i brzdenie na mokrom povrchu, aby ste s vaším malým vozom neuviazli v žiadnej mláke veľkomesta. A obávať sa nemusíte ani inokedy. Pneumatiky Dunlop SP StreetResponse totiž charakterizuje ešte jedno prvenstvo. Obohatené o dotykovú technológiu sú jednoduchšie manipulovateľné i za sucha.

Vlastnosti Dunlop SP StreetResponse

  • letné pneumatiky určené pre mestské malé a kompaktné vozidlá
  • profil plochejší o 4 – 8 % pre väčšiu kontaktnú plochu a lepšie priľnutie
  • prvé štandardné pneumatiky s dotykovou technológiou Touch Technology pre lepšiu manipuláciu na suchých cestách
  • hlboké centrálne kanály a smerové drážky pre vynikajúcu disperziu vody
  • obojsmerné lamely v tvare „L“ a „Z“ ako základ akcelerácie i brzdenia na mokrom povrchu
  • behúňová zmes s funkcionalizovanými polymérmi pre zníženie valivého odporu, efektívnejšie využitie paliva a lepší výkon
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Letné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky Dunlop Streetresponse sú dostupné v nasledovných rozmeroch

Rozmer Cena Dostupnosť
185/65 R15 88T C B 2 18 € Momentálne nedostupné, informujte sa