Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Delinte Desert Storm D8

S pneumatikami Delinte Desert Storm D8 vás nezaskočí ani púštna búrka. Efektívne účinné počas celého roka, ultra vysoko výkonné a navyše dizajnovo zaujímavé prevedenie vás prevezie bezpečne a spoľahlivo akoukoľvek chumelicou.

Netradične atraktívny vzhľad pneumatiky Delinte Desert Storm D8 očarí netradičným delením i dezénom. Brilantná stredová zóna s centrálnym takmer hladkým blokom v tvare šípky, ktorá sa konárovito vetví do strán, je pretkávaná multismerovými drážkami doplnenými hustým lamelovým systémom.

Bohaté článkovanie zacielené na disperziu vody i vzduchu ovláda aquaplaning ako i vibrácie a hluk vo vysokých rýchlostiach. Navyše dostatočne široká styčná plocha s dokonale vystylovaným dezénom stredovej osi dbá na priľnavosť, stabilitu i ovládateľnosť v priamych i nepriamych líniách.

Ohraničené dvomi širokými obvodovými kanálmi zachovávajúcimi správnu stopu, sú pneumatiky Delinte Desert Storm D8 ukončené zosilnenými bočnicami pre skvelú manipuláciu i pri vybočení z trasy.

Špeciálna behúňová zmes s obsahom siliky podporuje ovládateľnosť i flexibilné prispôsobenie akémukoľvek povrchu v každom ročnom období, pričom sa rovnako účinne podieľa i na pravidelnosti opotrebenia a znížení spotreby.

Vlastnosti pneumatík Delinte Desert Storm D8

  • letné ultra vysoko výkonné pneumatiky pre športové sedany, kupé, crossovery alebo SUV
  • interesantný dezén a skvelé jazdné vlastnosti
  • vynikajúci pomer kvality a ceny
  • špeciálna behúňová zmes s obsahom siliky pre celoročnú flexibilitu na každý typ počasia i vozovky
  • bohaté drážkovanie pre zlepšenie trakcie, adhéziu i proti aquaplaningu
  • lamelový systém tlmiaci vibrácie i hluk vo vysokých rýchlostiach, pre pohodlnú jazdu na diaľnici
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Delinte