Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Delinte

Efektívne budgetová značka Delinte patrí medzi mladších účastníkov pneumatikového priemyslu, zďaleka však nie tých slabších. Vďaka svojmu zameraniu na početnú skupinu vodičov s požiadavkami na low cost pneumatiky s dobrým výkonom na bežných cestách búra konvenčné myslenie a posilňuje svoje pozície.

Značka Delinte vychádzajúca z dielne Qingdao Sentury Tire s americkými koreňmi, európskym technologickým tímom s 80-ročnými skúsenosťami a ázijskou fabrikou funguje od roku 2009, odkedy napreduje raketovým spôsobom. Možno aj preto, že výroba pneumatík pre lietadlá jej nie je cudzia.

Delinte Thunder D7

Delinte Thunder D7

Hoci ide o pomerne nového hráča, podpora silného technologického tímu prejavujúca sa v inováciách, technológiách a postupoch je zjavná a adekvátne ohodnocovaná v celom medzinárodnom meradle. V interakcii s cenou adekvátnou výkonu je značka Delinte vysoko konkurenčným útočníkom koncernovej výroby gigantov.

Pneumatiky Delinte určené pre prémiové trhy so zameraním na vysokorýchlostné, športové, úžitkové vozidlá i vany vytvárajú rovnováhu medzi jazdnými vlastnosťami na suchých i mokrých povrchoch počas celého roka. Adekvátny výkon, požadovaná bezpečnosť, primeraná spotreba a atraktívna cena robia pneumatiky značky Delinte skutočne pozoruhodnými.

Pokrývajúc široké spektrum vozidiel, pneumatiky Delinte pripravia aj váš voz na akúkoľvek jazdu spoľahlivo a bezpečne. Model Delinte Thunder D7 je ideálnym športovcom do každého počasia v priebehu celého roka, kým Delinte Desert Storm D8 skombinuje on aj off-road jazdu i v púštnej búrke.

Na dlhé trasy na vašom obľúbenom SUV sa môžete vybrať kedykoľvek s pneumatikami Delinte DH2 či DH7. Pokiaľ potrebujete zvládnuť každodennú vyššiu záťaž, model Delinte DV2 určený pre komerčné vany vám rád vyjde v ústrety.

Letné pneumatiky Delinte


Zimné pneumatiky Delinte


Celoročné pneumatiky Delinte