Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Debica

Poľská značka Debica zastrešuje pneumatiky nižšej cenovej hladiny pre malé aj veľké vozidlá. V jej portfóliu nájdete pneumatiky pre osobné, nákladné, off-road automobily, ale aj motocykle a poľnohospodárske stroje.

Debica Presto UHP

Debica Presto UHP

Značka Debica uzrela svetlo sveta v roku 1937 v rovnomennom poľskom meste a o 2 roky neskôr sa to podarilo aj prvej pneumatike z jej dielne. Prelomové obdobie nastalo pre spoločnosť začiatkom 90-tych rokov, kedy pôvodne štátny podnik prešiel pod správu medzinárodného koncernu GoodyearDunlop. Začlenením do gigantu nadobudli pneumatiky Debica nový rozmer v oblasti technológií a kompletnou reštrukturalizáciou získal nielen podnik, ale celý región.

Dnes je poľský výrobca Debica jedným z najväčších producentov na svete, do ktorého distribuuje viac ako 2/3 svojej výroby. Vďaka nízkej cene a prijateľnej kvalite sú pneumatiky Debica obľúbené nielen na domácom trhu, ale vedú v rebríčkoch predajnosti aj v okolitých krajinách.

Zo zimných dezénov sú obľúbené pneumatiky Debica Frigo 2 so zlúčeninami kremíka v behúni, ktorý je zárukou ich flexibility. Letné pneumatiky Passio 2 a Presto UHP sa vyznačujú výborným pomerom cena / výkon. Zaujímavou alternatívou sú aj celoročné pneumatiky Debica Navigator M+S či ich nástupca Navigator 2 M+S.

Letné pneumatiky Debica


Zimné pneumatiky Debica


Celoročné pneumatiky Debica