Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Continental Conti.eContact Hybrid ContiSilent

Prešpikované technológiami, okorenené Green Chilli Mix-om a dokonale flexibilné letné pneumatiky určené pre hybridné vozidlá pochádzajú práve z kuchyne Continental. Okrem lahodnej jazdy vám Conti.eContact Hybrid ContiSilent naservírujú aj bezpečnosť a váš hybridný voz si ich bezpodmienečne zamiluje.

Green Chilli Mix technológia zameraná na nižšiu vnútornú teplotu kaučukovej zmesi behúňa využíva vlastnosti zeleného čili a zlúčenín oxidu kremičitého, ktoré sa v konečnom dôsledku spolupodieľajú na stabilite, lepšej ovládateľnosti, skrátení brzdnej dráhy i znížení valivého odporu.

Hoci je vaše vozidlo hybrid, plávať na aquaplaningu nemusí. Postarajú sa o to rafinovane usporiadané dvojité lamely HydroSipes, ktoré sa pozrú na vodný film svojím odborným okom skôr ako zapríčiní nepríjemnosti.

Aby ste si všetky tie pochúťky mohli vychutnať v kľude, ContiSilent prevedenie s vrstvou polyuretánovej peny na vnútornej strane behúňa stlmí všetky neželané vibrácie, aby vám pneumatika Continental Conti.eContact Hybrid ContiSilent mohla poskytnúť dokonalé pohodlie bez zbytočného hluku. Vychutnajte si bezpečnú jazdu do poslednej omrvinky.

Silné stránky pneumatík Continental Conti.eContact Hybrid ContiSilent

  • letné pneumatiky pre strednú a luxusnú triedu hybridných vozidiel, vhodné aj pre silné SUV
  • najmodernejšie technológie pre znamenité jazdné vlastnosti a maximálne pohodlie
  • ContiSilent – znižuje vibrácie a hluk v kabíne
  • Green Chilli Mix – inovatívna behúňová zmes pre vyššiu stabilitu, kratšiu brzdnú dráhu a lepšiu ovládateľnosť
  • AeroFlex – na tlmenie bočných nárazov vzduchu a zníženie valivého odporu
  • pozoruhodný valivý odpor – až o 30 % nižší, pre neprehliadnuteľné úspory
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Continental