Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Bridgestone Weather Control A001

Mať pod kontrolou aj počasie nie je nereálna méta. Pneumatiky Bridgestone Weather Control A001 vás postavia do pozície o stupienok vyššie ako bežné štandardy, a tak si vaše celoročné dobrodružstvo budete môcť vychutnať v bezpečí a s nadhľadom.

Zamerané na stredoeurópske klimatické podmienky, pneumatiky Bridgestone Weather Control A001 sú stavané na mierne podnebie a vlhké zimy, ktorými vás prevezú s vysokou mierou bezpečnosti a nízkou hladinou hluku, vďaka svojej odľahčenej konštrukcii zameranej na nízky valivý odpor.

Univerzálnosť založená na nepravidelnom dezéne s blokmi v tvare lístkov vytvárajúcimi množstvo záberových hrán si poradí rovnako s letnými búrkami ako aj s padajúcim lístím, blatom či zimnou brečkou. S hustým lamelovým systémom sa s pneumatikami Bridgestone Weather Control A001 nielen dokonale prilepíte k akejkoľvek vozovke, ale zo stopy len tak ľahko nevykĺznete.

Okrem neprezúvania počas roka sa ním nemusíte zaoberať ešte niekoľko sezón. Kremičitá kaučuková zmes s obsahom siliky totiž zabezpečuje pravidelné a rovnomerné opotrebenie behúňa v dlhodobom horizonte.

Výhody pneumatiky Bridgestone Weather Control A001

  • celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá
  • vyvinuté s ohľadom na stredoeurópske klimatické podmienky
  • nepravidelný dezén s množstvom blokov i záberových hrán pre skvelú trakciu v lete i v zime
  • početné drážky na odvádzanie vody, blata, snehu, proti aquaplaningu
  • hustý lamelový systém pre skvelú adhéziu na akomkoľvek povrchu a dôsledné manévrovanie
  • kaučuková zmes s obsahom siliky pre pravidelné opotrebenie počas celého roka i viacerých sezón
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Bridgestone