Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2

Druhá generácia pneumatík KM jazdiacich mimo vyšliapanej trasy je úplne iný dravec ako jeho predchodca. Kombinácia pokroku a skúseností pretavená do off-road pneumatiky nesie názov BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2.

Namiešať robustnú konštrukciu, pevnejšiu gumovú zmes a dobyvačný dezén do jedného mixu znamenalo priblížiť sa závodnému výkonu. A to sa v prípade pneumatiky BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2 podarilo. Dezén spájajúci mohutné centrálne bloky usporiadané v cik-cak smere lemované zosilnenými bočnicami nielen pôsobí, on aj skutočne je extrémne odolný voči off-road nástrahám. Gumená zmes v bočniciach zameraná na ochranu proti pretrhnutiu či prerezaniu v spojitosti s pevnými ramennými blokmi udržiava stabilitu v mäkkom teréne i v zákrutách.

Oceľovo vystužená konštrukcia a novinky v podobe technológií Krawler TEK pre maximálnu odolnosť bočnej steny či lineárne flex zóny pre rýchlejšiu flexibilitu, vylepšujú výkonnosť pneumatiky BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2 v dlhodobom horizonte.

Aj napriek brodeniu terénom sú pneumatiky BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2 neúprosne čistotné vďaka samočistiacej funkcii nezávislých blokov dezénu.

Vlastnosti terénnych pneumatík BF Goodrich Mud Terrain T/A KM2

  • technológia Krawler TEK - pozostávajúca z troch zložiek pre vyššiu pevnosť bočnej steny
  • 3-vrstvová konštrukcia pre ešte vyššiu pevnosť - o 33 %
  • lineárne flex zóny pre lepšiu pružnosť v prekážkach
  • samočistiaca funkcia behúňa pre vyšší komfort
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky BF Goodrich