Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

TPMS senzor

Dostupnosť:
20+ ks na predajni, osobný odber zajtra po obdržaní SMS
Expedujeme zajtra,
dodanie kuriérom 18.6.
Cena s DPH / ks:
36,90 €

Systém pre kontrolu tlaku v pneumatikách (TPMS) je systém vo vozidle, ktorý sleduje tlak v pneumatikách. TPMS senzor zvyšuje bezpečnosť jazdy vďaka lepšej, ovládateľnosti vozidla a kratšej brzdnej dráhe. Takisto zabraňuje zvýšenej spotrebe paliva a opotrebeniu pneumatík pri jazde s nesprávnym tlakom vzduchu v pneumatikách.

Existujú dva druhy TPMS systémov. Priamy systém meria tlak vzduchu pomocou senzora v kolese, zatiaľ čo nepriamy systém detekuje pokles tlaku pomocou ABS senzorov. V prípade poklesu tlaku v jednej alebo viacerých pneumatikách je vodič upozornený priamo na displeji vo vozidle.

Pri objednávke stačí do poznámky uviesť značku, model, motorizáciu a rok výroby Vášho vozidla. Na základe týchto informácií naši technici nakonfigurujú zakúpené TMPS senzory pre Vaše vozidlo.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 02/222 00 111 alebo e-mailom na adrese info@pneumatiky.sk za účelom overenia vhodnosti nami ponúkaných TMPS senzorov - vďaka našej širokej ponuke sme schopní ponúknuť TPMS senzory pre viac ako 95% moderných vozidiel.