Viac informácií

Strešný box Thule Motion Sport 600 Black

Dostupnosť:
Nedostupné
Cena s DPH:
276,20 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Vydajte sa za športom v každom ročnom období. Strešný box Thule Motion Sport 600 Black je vždy pripravený vyraziť. Jeho skvelé charakterové vlastnosti, dostatočný objem (do 320 l) a atletické tvary s prvkami aerodynamiky nielen zbalia, ale aj dostatočne ochránia vašu športovú výbavu. A navyše vôbec nebránia v pohybe či výkone vášho vozidla.

Pragmatické využitie vnútorného priestoru na maximum umožňuje zbaliť lyže, snowboardy i batožinu najefektívnejším možným spôsobom a upevniť ich tak bezpečne ako sa len dá. A pritom sa k nim dostanete z oboch strán vozidla presne tak, ako vám práve vyhovuje. Power-Click systém na rýchlu montáž urýchli úvodnú inštaláciu boxu Thule Motion Sport 600 Black, kým centrálne uzamknutie je nastavené na jeho maximálnu bezpečnosť.

Začnite so športom už pri výbave vášho vozidla a vylaďte jeho imidž strešným boxom Thule Motion Sport 600 Black v športovej čiernej, prípadne siahnite po športovej elegancii v striebornom prevedení strešného boxu Thule Motion Sport 600 Silver.

Technické parametre – Thule Motion Sport 600 Black

Vonkajšie rozmery 190 x 67 x 42 cm
Hmotnosť 14 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 320 l
Kapacita 3 - 4 snowboardy, 4 - 6 párov lyží s max. dĺžkou 175 cm
Upevnenie Power-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba čierna lesklá
Upevňovacie popruhy áno