Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Rozširovacie podložky SCC 4x100, šírka 5 mm, systém 5 (10202)

Dostupnosť:
1 pár na výrobnom sklade, osobný odber 3.11.
Dodanie kuriérom 6.11.
Cena s DPH:
28 €
Aby sme zaručili, že vybrané rozširovacie podložky budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Rozširovacie podložky.
  • Výrobné číslo: 10202
  • Šírka podložky: 5 mm
  • Rozteč: 4x100
  • Stredový otvor: 57,1
  • Závit: M12x1,5

Eloxované rozširovacie podložky so systémom 5 bez centrovania, so zvýšenou ochranou proti soli a korózii. Podložka tohto typu s jednoduchým centrovaním sa dodáva ako systém 2 bez upevňovacieho materiálu. Je potrebné doobjednať vhodný upevňovací materiál.

Rozširovacie podložky od nemeckej firmy SCC patria medzi najkvalitnejšie výrobky tohto typu. Sú vyrobené z ľahkého a pevného hliníka. Podložky od SCC sú prísne testované a kontrolované. Spoločnosť dodržiava veľmi prísne normy kontroly kvality, počínajúc už pri výbere surových materiálov. Výsledky testov sú prenesené do nepretržitého zlepšovania kvality. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky nemeckého TÜV a DEKRA.

Niet sa čomu čudovať, že stále väčší počet renomovaných a uznávaných úpravcov na celom svete používa pre svoje úpravy áut podložkové systémy SCC. Aj samotní importéri a predajcovia áut sa čoraz častejšie obracajú na firmu SCC s dopytom o ich podložky pre svojich klientov. Skrátene povedané: dlhoročné skúsenosti a úspechy na svetovom trhu radia rozširovacie podložky SCC medzi svetovú špičku s osvedčenou zárukou.

V prípade objednávky je potrebné nám dodať informácie o Vašich súčasných kolesových skrutkách, teda či sa jedná o kužeľové alebo guľaté skrutky a aký majú typ a dĺžku závitu. Radi Vám samozrejme pri správnej identifikácii pomôžeme, stačí nás kontaktovať.

Rozširovacie podložky 4x100, 4 mm, systém 5 (10202) sú určené pre: