Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Rozširovacie podložky SCC 3x98, šírka 20 mm, systém 4 (13009ES)

Dostupnosť:
1 pár skladom u výrobcu, osobný odber 3.10.
Dodanie kuriérom 6.10.
Cena s DPH:
183 €
Aby sme zaručili, že vybrané rozširovacie podložky budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Rozširovacie podložky.
  • Výrobné číslo: 13009ES
  • Šírka podložky: 20 mm
  • Rozteč: 3x98
  • Stredový otvor: 55,1
  • Závit: M12x1,25

Rozširovacie podložky so systémom 4. Rozširovacia podložka s označením Systém 4 technicky zodpovedá podložke Systém 3, no namiesto vrúbkovaných skrutiek sa nachádzajú v rozširovacích podložkách diery so závitmi. K tejto podložke sa dodáva potrebný upevňovací materiál. Použitím veľmi hodnotného a v ťahu pevného špeciálneho hliníka sa nevyžaduje vlisovanie puzdier so závitom.

Rozširovacie podložky od nemeckej firmy SCC patria medzi najkvalitnejšie výrobky tohto typu. Sú vyrobené z ľahkého a pevného hliníka. Podložky od SCC sú prísne testované a kontrolované. Spoločnosť dodržiava veľmi prísne normy kontroly kvality, počínajúc už pri výbere surových materiálov. Výsledky testov sú prenesené do nepretržitého zlepšovania kvality. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky nemeckého TÜV a DEKRA.

Niet sa čomu čudovať, že stále väčší počet renomovaných a uznávaných úpravcov na celom svete používa pre svoje úpravy áut podložkové systémy SCC. Aj samotní importéri a predajcovia áut sa čoraz častejšie obracajú na firmu SCC s dopytom o ich podložky pre svojich klientov. Skrátene povedané: dlhoročné skúsenosti a úspechy na svetovom trhu radia rozširovacie podložky SCC medzi svetovú špičku s osvedčenou zárukou.

V prípade objednávky je potrebné nám dodať informácie o Vašich súčasných kolesových skrutkách, teda či sa jedná o kužeľové alebo guľaté skrutky a aký majú typ a dĺžku závitu. Radi Vám samozrejme pri správnej identifikácii pomôžeme, stačí nás kontaktovať.

Rozširovacie podložky 3x98, 3 mm, systém 4 (13009ES) sú určené pre:

  • Citroen AX
  • Peugeot 106