Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Yokohama Advan ST V802

Zvýšené nároky vášho SUV na výkon v spojení s jeho vysoko položeným ťažiskom si žiadajú exkluzívne obutie typu pneumatík Yokohama Advan ST V802, ktoré sú šité na mieru práve silným luxusným vozom. Prémiový produkt z dielne Yokohama však nie je len o rýchlosti.

Robustná konštrukcia pozostávajúca z tuhých blokov centrálnej i bočných častí, zdobených symetrickým drážkovým dezénom, je charakteristická nízkym profilom z dôvodu optimalizácie stability v lineárnom i bočnom smere. Práve vďaka tomu sa pneumatiky Yokohama Advan ST V802 vyrovnajú s akokoľvek orientovanou záťažovou situáciou.

Flexibilné reakcie spôsobené optimalizovanou behúňovou zmesou s pokrokovými prímesami kremíka sú trakčne výnimočné, stabilné aj pri vysokých rýchlostiach a navyše dlhodobo životaschopné. Pružnosť a vnútorná pevnosť pneumatiky Yokohama Advan ST V802 spočíva v pokrokovom konštrukčnom riešení podporenom dvojitými nylonovými krytmi, hodvábnymi vrstvami a tuhými bočnicami.

Blokové usporiadanie behúňa pneumatiky Yokohama Advan ST V802 navyše sleduje aj ďalší cieľ – zníženie hluku pre zvýšenie vášho komfortu jazdy.

Silné stránky pneumatík Yokohama Advan ST V802

  • najrýchlejšia letná pneumatika pre exkluzívne vysoko výkonné SUV typu Porsche a BMW
  • robustná konštrukcia a nízky profil pre maximálnu stabilitu v každom smere
  • pružnosť a vnútorná pevnosť vďaka technickým vylepšeniam konštrukcie
  • moderná behúňová zmes s prímesami kremíka pre skvelú trakciu, stabilitu aj dlhú životnosť
  • blokové usporiadanie s ohľadom na zníženie hluku
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Yokohama