Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Windforce

Od áut po ťahače, značka Shandong Haohua Tire Company z čínskej provincie Shangdong obúva širokú škálu osobných i nákladných vozov vyše 20 rokov. Dostupnosť, cena a možnosť voľby robia zo značky Windforce konkurenta na zváženie.

Windforce Catchfors H/T

Windforce Catchfors H/T

Vyrábané v jednej z najmodernejších tovární vo Weifangu od roku 2012, vybavenej profi európskymi výrobnými technológiami, pneumatiky značky Windforce na domácom trhu reprezentujú popredného a uznávaného producenta vyše 1200 veľkostí pneumatík so škálou pre PCR, UHP, SUV, 4x4, vany, až po pretekárske vozy.

Prostredníctvom splnenia medzinárodných bezpečnostných noriem a dosiahnutých certifikácií predstavujú pneumatiky značky Windforce rovnocenného jazdného partnera na početných svetových trhoch. Vďaka skvelej synergii kvality, dizajnu a rozumnej ceny, doplnené o premyslený servis a podporu si pneumatiky značky Windforce valiace sa z východných trhov neustále získavajú nových priaznivcov.

Všestranné pneumatiky z dielne Windforce zvládajú všetky nástrahy počasia 365 dní v roku. Navrhnuté tímom výskumníkov a vývojárov podľa najnovších požiadaviek trhu, vďaka svojej silnej konštrukcii a pokročilému dizajnu ľahko dosiahli skvelé pozície v predaji v segmente osobných, SUV i nákladných automobilov.

Letné pneumatiky Windforce


Zimné pneumatiky Windforce


Celoročné pneumatiky Windforce