Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Taurus 401

S pneumatikami značky Taurus vychádzajúcimi pod taktovkou dielne Michelin si môžete vychutnať závodnú jazdu aj v prípade, že negarážujete pravé pretekárske vozidlo. Štýlovo športová či športovo štýlová, každopádne vysoko výkonná osobná letná pneumatika Taurus 401 má dynamický drive a je určená presne pre takýto štýl jazdy. Rovnako ako zodpovedné pretekárske pneumatiky.

Symetrický smerový dezén s tromi širokými pozdĺžnymi drážkami zabezpečuje efektívne odvádzanie vody v aquaplaningových situáciách a zároveň podporuje správnu smerovú stabilitu a nevybočenie z požadovanej trasy. Extrémne široké a tuhé ramenné bloky podporené kombináciou priamych a polooblúkových drážok smerujúcich na okraj bočnice dodávajú pneumatike Taurus 401 špecifický charakter - skvelú presnosť riadenia v každej situácii, vynikajúcu podporu pri zatáčaní či predbiehaní a stabilitu aj pri vysokom zaťažení.

Spoľahlivo namiešaná kaučuková zmes s prísadami značky Michelin je stavaná na vysokú pevnosť i potrebnú flexibilitu s ohľadom na spoľahlivosť reakcií zodpovedajúcich vašim manévrovacím pokynom.

Výhody pneumatík Taurus 401

  • smerový dezén s 3 pozdĺžnymi drážkami
  • efektívny odvod vody v aquaplaningových situáciách
  • dobrá smerová stabilita
  • tuhé a pevné ramená vydržia značné priečne zaťaženie
  • vynikajúci handling a správanie v zákrutách
  • dobrá presnosť riadenia
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Letné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Taurus

Pneumatiky Taurus 401 sú dostupné v nasledovných rozmeroch

Rozmer Cena Dostupnosť
195/55 R15 85V E C B 11,35 € Momentálne nedostupné, informujte sa
205/55 R16 94V D C B 12,40 € Momentálne nedostupné, informujte sa
215/55 R17 98W D C B 15,30 € Momentálne nedostupné, informujte sa