Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Taurus 301

Rovnováha je základom správneho fungovania v každom smere. Letné osobné pneumatiky Taurus 301 sa preto zameriavajú na optimalizáciu jazdných vlastností, aby ste sa do vášho cieľa dostali vždy s istotou a v pohodlí. Konštruované s dôrazom na dôsledný handling, vysokú bezpečnosť a dlhú trvácnosť svoje sľuby plnia do poslednej lamely.

Symetrický smerový "V" profil s výraznými pozdĺžnymi drážkami ako aj jemné bloky behúňa dodávajú pneumatike vyvážené vlastnosti, ktoré následne prepožičiava vašej jazde. Expresná disperzia vody do strán dôsledne odvodní povrch pneumatiky Taurus 301 aj v letnej búrke, čím predchádza aquaplaningu od jeho potenciálnych počiatkov. Následne na rad nastupujúce lamely primknú pneumatiku k povrchu vozovky a zabezpečia jej dôkladnú stabilitu v lineárnom smere, ako aj presné reakcie na pokyny riadiaceho centra v akomkoľvek smerovaní.

Poslušnosti sa pneumatika Taurus 301 nevymyká ani v zákrutách, v ktorých ju udržia spevnené bočnice nadväzujúce na drážkovo-lamelový dezén centrálneho behúňa.

Silné stránky letnej pneumatiky Taurus 301

  • smerový dezén
  • dobré brzdenie na suchej i mokrej vozovke
  • dobrý výkon pri aquaplaningu
  • vynikajúca stabilita v zákrutách
Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Letné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Taurus

Pneumatiky Taurus 301 sú dostupné v nasledovných rozmeroch

Rozmer Cena Dostupnosť
205/60 R16 92H F C 1 13,85 € Momentálne nedostupné, informujte sa