Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Taurus 101

Pripravené riešiť vaše každodenné pracovné povinnosti vo veľkom sú letné pneumatiky Taurus 101 určené pre dodávky, ľahké úžitkové a nákladné vozidlá. Všestranne talentované pneumatiky Taurus 101 sa statočne popasujú nielen s náročným povrchom vozovky, ale i s veľkým nákladom.

Monštruózny výraz robustného dezénu presne vie, čo sleduje – vynikajúci výkon v akomkoľvek počasí i pri vysokom zaťažení. K dosiahnutiu cieľa mu napomáha asymetrický profil plochého behúňa postavený na hranách, aby sa jazde na hrane vyhol ako sa len dá. Nepravidelné ostré bloky plášťa izolované rovnako neforemnými drážkami vytvárajú priestor na početné záberové hrany potrebné pri trakcii a akcelerácii na mokrom i sypkom povrchu.

Z dôvodu odlišných veľkostí profilových blokov v ramennej oblasti, ako aj ich hranatého tvaru, rastie celkový výkon, čím je zabezpečená stabilita brzdenia v zákrutách. Pokým 3 zdatné pozdĺžne drážky optimálne odvádzajú vodu v letných búrkach, rôzne zakrivené lamely umožňujú pneumatike Taurus 101 dôsledne priľnúť k povrchu vozovky a kopírovať jazdnú dráhu s pozoruhodnou presnosťou.

Silné stránky úžitkových pneumatík Taurus 101

  • 3 pozdĺžne drážky pre rýchle odvádzanie vody, početné pevné dezénové bloky
  • drážkované a predsadené bloky na ramenách pre efektívnu priľnavosť pri brzdení a dobré jazdné vlastnosti na sypkom povrchu
  • štvorcové ramená a plochý profil pre dobrú stabilitu v zákrutách
  • robustná konštrukcia, vynikajúca odolnosť proti zaťaženiu
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Taurus