Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Yokohama Geolandar A/T-S G012 285/65 R18 121R

Yokohama Geolandar A/T-S G012 285/65 R18 121R Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
220,25 € 370,80 € (-41%)
Momentálne nedostupné, informujte sa

Yokohama Geolandar A/T-S G012 univerzálne A/T pneumatiky určené pre SUV a autá s pohonom 4x4. Ponúkujú vynikajúcu trakciu mimo cesty a pohodlie a tichú prevádzku na ceste.

Vnútorná konštrukcia behúňa pozostávajúca z viacerých blokov zabezpečuje lepšiu pohyblivosť na ceste a zlepšuje samočistiace vlastnosti pneumatiky pre lepšie ovládanie v teréne.

Predné hrany blokov zabezpečujú významné zníženie nežiaduceho hluku a eliminujú nerovnomerné opotrebovanie behúňa, čo má za následok výrazné predĺženie životnosti.

Inovatívny povrch dezénu Yokohama Geolandar A/T-S G012 s kľukatými lamelami sú kľúčom k vynikajúcej tuhosti, ktorá znižuje deformáciu pneumatiky pod tlakom, zlepšuje brzdenie a manipulačné schopnosti.

Lamely na okrajoch zároveň poskytú vynikajúcu priľnavosť aj na klzkom asfalte. Silné bloky pneumatiky pomáhajú nielen pri ochrane pneumatiky proti poškriabaniu, ale aj poskytujú pridanú úroveň trakcie v hlboko vyjazdených terénnych podmienkach.

Design pneumatík Yokohama Geolandar A/T-S G012 je založený na štyroch hlbokých a priamych drážkach, ktoré zlepšujú odolnosť voči aquaplaningu a handling v mokrých podmienkach.

Druh: SUV / Off Road pneumatiky
Typ: Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky
Značka: Pneumatiky Yokohama
Dezén: Geolandar A/T-S G012
Rozmer: 285/65 R18
Záťaž. index: 121 (do 1450 kg)
Rýchl. index: R (do 170 km/h)

Palivová efektivita v súvislosti s valivým odporom pneumatík

G

Bezpečnosť v súvislosti s priľnavosťou na mokrom povrchu

B

Úroveň hluku v súvislosti s vonkajšou úrovňou hluku (dB)

3 (76 dB)