Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Sailun

Sailun je jedna z popredných značiek pneumatík strednej triedy pre všetky typy vozidiel a každodenné využitie. Od osobných vozidiel, cez ľahké nákladné automobily, autobusy, až po off road, značka z Ďalekého Východu obúva do kvality s vysokou pridanou hodnotou a cenou, ktorá stojí za zváženie, navyše počas celého roka.

Sailun Ice Blazer WST2 LT

Sailun WST2

Tretí najväčší producent v Číne začal svoju históriu odvaľovania pneumatík písať v roku 2001 v Qingdao, odkedy úspešne dobil všetky svetadiely a viac ako 50 automobilových trhov. Na čele značky Sailun vtedy stáli vizionári, ktorých vízia silného potenciálu čínskeho gumárenského priemyslu nezostala len na papieri, ale zdarne sa potvrdila v praxi.

V Sailune od začiatku vládol dôraz na výskum a inovácie, ktoré v spojení s technickým know-how vyprodukovali vysoko kvalitné pneumatiky s veľkou pridanou hodnotou, navyše za rozumnú protihodnotu. Symbióza univerzitnej platformy Univerzity vedy a technológie Qingdao a praktického poznania globálnych trhov vedenia spoločnosti Sailun začala prinášať to správne ovocie od samého začiatku.

Prepracované stratégie a rozsiahla celosvetová marketingová sieť Sailunu umožňujú napredovať míľovými krokmi. Značka Sailun však vo svojom vývoji zďaleka nekončí a to, že pokrýva trhy pre bežné automobily, ju ešte nezastavilo. V poslednom období vstúpila i do areálu auto-moto športu, ktorý je jej ďalšou výzvou v zlepšovaní svojho potenciálu.

Robustné konštrukcie s vystuženými profilmi a veľkou kontaktnou plochou doplnené o premyslený dezén a špeciálne namiešané silikátové zmesi sú presne to, čo zimné vozovky potrebujú. A Sailun to dokonale ovláda. Namiešané na stredoeurópske zimné podmienky, pneumatiky Sailun ponúkajú vynikajúci výkon a predĺženú životnosť za primeranú cenu, ktorá skutočne stojí za zváženie.

Siahnite po V-profilových zimných pneumatikách Sailun Ice Blazer WSL2 alebo WST1 a prebroďte sa zimou bez najmenších náznakov zaváhania. Alebo vyskúšajte Ice Blazer WST3 Alpine, ktoré sa nezľaknú ani extrémnych alpských podmienok. Pre úžitkové vozidlá a ich každodennú záťaž sú predurčené zimné pneumatiky Sailun Endure WSL1, ktoré zatočia nielen s ťažkou tonážou, ale i s ťažkou zimou.

Letné pneumatiky Sailun


Zimné pneumatiky Sailun


Celoročné pneumatiky Sailun


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Sailun


Terénne (Mud-Terrain) pneumatiky Sailun