Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Yokohama IceGuard Studless IG50 175/60 R16 82Q

Yokohama IceGuard Studless IG50 175/60 R16 82Q Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné
Cena s DPH:
83,40 € 148,80 € (-44%)
Momentálne nedostupné

Zimná pneumatika Yokohama IG50 IceGuard Studless je pneumatika pre kompaktné autá a športové hatchbacky. Veľké bloky na ramenách poskytujú pevnosť a tuhosť pre výnimočné ovládanie a brzdenie pri jazde na ceste. Yokohama vyvinula patentovo chránenú zmes behúňa, ktorá pneumatike dodáva vynikajúci záber za mokra, bez toho, aby to obmedzovalo vysoký kilometrový výkon pneumatiky.

Schopnosť prispôsobiť sa do každého počasia vylepšuje optimálna kombinácia dvoch širokých priamych drážok a mnohonásobných priečnych drážok, ktorá zlepšujú vypudzovanie vody, a tým zlepšujú záber na vlhkých a klzkých cestách. Vrstva vody nad ľadom najviac prispieva k strate trakcie - spôsobuje "mikroakvaplaning" na zľadovatenom povrchu.

Nová technológiia absorpčného gélu použitá v behúni pneumatík Yokohama IG50 IceGuard Studless odstraňuje vodný film z ľadovej plochy. Vnútorná časť dezénu má väčšiu kontaktnú plochu a viac lamiel ako na vonkajšej strane s cieľom maximalizovať trecie a okrajové efekty na ľadovej ploche. Vonkajšia časť má viac drážok s cieľom maximalizovať trakčné a okrajové efekty na povrchu snehu.

Druh: Osobné pneumatiky
Typ: Zimné pneumatiky
Značka: Pneumatiky Yokohama
Dezén: IceGuard Studless IG50
Rozmer: 175/60 R16
Záťaž. index: 82 (do 475 kg)
Rýchl. index: Q (do 160 km/h)

Palivová efektivita v súvislosti s valivým odporom pneumatík

D

Bezpečnosť v súvislosti s priľnavosťou na mokrom povrchu

E

Úroveň hluku v súvislosti s vonkajšou úrovňou hluku (dB)

B (71 dB)