Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Nexen

Či riadite sedan, SUV alebo kamión, pneumatiky značky Nexen vám poskytnú bezpečnosť, stabilitu a pohodlie na akejkoľvek vozovke. Zlatý stred medzi pneumatikami pochádzajúci z ďalekého východu sa udomácňuje aj v originálnej výbave vozidiel výrobcov našich najbližších susedov, čo je zárukou spokojnosti po kvalitatívnej i cenovej stránke.

Nexen N8000

Nexen N8000

Prvý kameň svojich pevných základov položila značka Heung-A Tire Company v roku 1942, aby po 14-tich rokoch svojho pôsobenia mohla byť uznaná za prvú kórejskú spoločnosť pneumatík. Odvtedy pretieklo veľa vody aj spod ich behúňov, no značka Nexen tento aquaplaningový efekt vždy využila vo svoj prospech.

Do nového storočia tak vstúpila s opäť novým, tentokrát príznačným názvom, zameraným na budúcnosť – Nexen Tire Corporation, čo nielen symbolicky znamená „ďalšie storočie“. O 5 rokov neskôr sa pneumatikám značky Nexen otvorili dvere na americký trh a odtiaľ to bolo už len na skok do ďalších krajín sveta. Už rok 2012 zaradil kórejskú dielňu Nexen medzi najväčších a najpokrokovejších celosvetových výrobcov pneumatík s trúfalými plánmi, ktoré vôbec nezostávajú len v teoretickej rovine.

Jej vývojové a výrobné kapacity sústredené a nastavené na najvyššie otáčky vyvinuli patenty zamerané na vysoký výkon i dlhodobé fungovanie. Priekopnícke spôsoby výroby smerových pneumatík s dezénom v tvare „V“, rozvrstvených silikátovo nano-kompozitných pneumatík, UHP a zimných pneumatík pre SUV a ľahké nákladné vozidlá a v neposlednom rade ocenený koncept Green Hive patria medzi najväčšie úspechy tohto producenta.

Inovácie značky Nexen boli tiež honorované v oblasti dizajnu, kde sa pýšia až štyrmi z najlepších svetových ocenení. Pneumatiky značky Nexen budujú svoju dôveryhodnosť na zárukách poskytovaných zákazníkom. Prísľub bezpečnej a ekologickej jazdy so známkami pohodlia pri obstaraní i využití je u nich na prvom mieste.

Letné pneumatiky Nexen


Zimné pneumatiky Nexen


Celoročné pneumatiky Nexen


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Nexen


Terénne (Mud-Terrain) pneumatiky Nexen