Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Maxxis

Široké spektrum produktov od malých po najväčšie vozy, bicykle až po nákladné vozidlá, cestnú premávku až silné off-road podmienky, to všetko zvláda značka Maxxis na maximum - do najmaximálnejších detailov, veľkostí, výkonov. Pri tom všetkom zároveň dokáže udržať obstarávacie i prevádzkové náklady pneumatík na zvládnuteľnej úrovni, čím je ku svojim klientom ešte bližšie.

Maxxis Victra Sport VS01

Maxxis Victra Sport VS01

Spoločnosť Maxxis Tire International založená v roku 1967 na Taiwane vznikla ako každá iná – v malom, postupne sa vypracujúc na jedného z celosvetových gigantov. Dnes sa značka Maxxis distribuuje v 170-tich krajinách sveta v Ázii, Európe a Severnej Amerike.

Rozsiahly záber od detských bicyklov, cez bežné osobné vozy až po luxusné limuzíny a off-roady, značka Maxxis je skutočne schopná pokryť celoživotný cyklus nielen pneumatík, ale i potrieb zákazníkov.
A práve dlhodobo spokojný zákazník s celoživotnou vernosťou značke bol od prvopočiatku vzniku spoločnosti Maxxis jej bezvýhradným cieľom.

Na ňom inžinieri a vývojári dielne Maxxis neustále pracujú a investície do výskumu a vývoja potrieb, technológií a odborníkov podporujú v najvyššej možnej miere, rovnako ako testovanie vo vlastných zariadeniach a súčasne v popredných svetových testovacích centrách prostredníctvom národných i svetových šampiónov (v súčasnosti má značka Maxxis 5 výskumných zariadení na Taiwane, v Číne, USA a Holandsku). Len tak totiž môžu dosiahnuť maximálnu kvalitu, s ktorou obstoja v silnej celosvetovej konkurencii v dlhodobom horizonte.

Špecialista na cestnú a terénnu trakciu vyrába niektoré špecifické rozmery, ktoré v ponukách iných značiek nenájdete. Od pozorovania, vývoja, dizajnu, až po výrobu a testovanie, pneumatiky značky Maxxis sa spájajú s tými najlepšími, ktorých dvíhajú ešte o priečku vyššie.

Cyklistické zážitky podporujú pneumatiky Maxxis v kategóriách Road, Mountain Biking, Cyclocross a BMX, čo však nestačí a siahajú aj do oblastí ako silné tréningy, hybridné, urbanistické a zjazdové trasy.

Maxxis zastrešuje aj všetky typy automobilových pneumatík pre vysoko výkonné, osobné, ľahké nákladné automobily / SUV, extrémne off-road, zimné a súťažné výkony. Malé otvorené štvorkolky a všetky druhy povrchov im tiež nie sú cudzie.

V našom regióne sú známi behúňmi pre motorky (cross/enduro/off-road a pod.), štvorkolky a off-roady. Na americkom kontinente prerazili Maxxis vo sfére priemyselných a poľnohospodárskych pneumatík, kde ponúkajú jedny z najlepších a to nielen z hľadiska odolnosti a spoľahlivosti. Komerčné Maxxis Commercial Tires sa pýšia najlepšou trakciou a výdržou.

Maxxis Bravo Series sú určené pre SUV, ľahké nákladné vozy a komerčné dodávky s vyšším zaťažením počas celého roka, zatiaľ čo Maxxis Vanpro a Vansmart sú rozdelené na letné a zimné použitie s ešte vyššou záťažou.

Arktickú zimu zvládnu Maxxis Arctictrekker WP-05, kým s terénnymi nezrovnalosťami sa hravo vyrovnáte s off-road modelmi Maxxis Bighorn MT-764 či Trepador M8060.

A keďže značka Maxxis myslí skutočne na všetkých, širokú škálu osobných vozov obuje Maxxis MA-1, Mecotra ME3 a Premitra HP5, zatiaľ čo vaše obľúbené ultra vysoko výkonné SUV zvučných značiek si porozumejú s modelom Maxxis S-Pro.

Letné pneumatiky Maxxis


Zimné pneumatiky Maxxis


Celoročné pneumatiky Maxxis


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Maxxis


Terénne (Mud-Terrain) pneumatiky Maxxis