Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Kumho

Od osobných vozidiel, cez SUV, dodávky, až po nákladné vozidlá a autobusy, portfólio kórejskej značky Kumho končí až pri pneumatikách pre bojové lietadlá. V budgetovom sortimente pre širokú škálu vozov predstavuje optimálny pomer výkon – cena vynikajúceho mandanta na zváženie, ktorým sú aj títo Kórejci so štítkom Kumho.

Kumho Ecsta KU39

Kumho Ecsta KU39

Keď v roku 1960 zakladateľ spoločnosti Kumho Asiana Group položil prvý kameň fabriky na výrobu pneumatík, mal jasný cieľ. Vyrobiť pneumatiku, ktorá uspokojí aj jeho samotného a jeho vozový park. Práve nespokojnosť s aktuálnou kvalitou na trhu pneumatík bola výzvou a hnacím motorom pri zrode gigantu, ktorý dnes so svojimi ôsmimi výrobnými závodmi v štyroch krajinách a deviatimi predajnými spoločnosťami v ďalších generuje vynikajúce výsledky v kvalite i objeme, navyše s prihliadnutím na dlhodobú udržateľnosť.

Už krátko po založení spoločnosti Kumho došlo k zámorskému rastu, ktorý v 70-tych rokoch nabral na vzdialenosti i objeme. Nasledovali dekády rastu a vývoja technológií a výskumu. Od roku 2020 sú pneumatiky značky Kumho certifikované účasťou na Auto GP, oficiálnych pneumatikách Master's a početných motoristických športových podujatiach s víťaznými oceneniami.

Značka Kumho je dnes spoľahlivým partnerom pre smart mobilitu zameraným na produkty budúcnosti, ako výsledky najnovších technologických riešení. Na piedestáli hodnotového rebríčka spoločnosti značky Kumho stojí bezpečnosť a proaktívna orientácia na potreby zákazníka pretavené do vysokej kvality výrobkov a zároveň pomeru výkon x cena.

Odporúčané pneumatiky Kumho

Značka Kumho štandardne obúva od základov početné zvučné mená automobilov ako aj závodných športovcov. Široké portfólio od malých mestských áut, cez prémiové vozy strednej i vyššej triedy, až po vany, karavany či prívesy, si poradí s každou veľkosťou. Nízke obstarávacie i prevádzkové náklady s vysokým ohľadom na ekologické správanie sú bonusmi, ktoré ocení každý vodič.

Značka Kumho sa môže pochváliť víťazom kategórie produktového dizajnu Kumho Crugen HP71 či luxusným dezénom modelu Kumho Crugen KL33. Ekologické modely Ecowing stavili na nízke valenie a čo najoptimálnejšie využitie energií za účelom minimalizácie spotreby. Športové profily ako Kumho Ecsta KU39 či Kumho Ecsta PS71 sú synonymá odolnosti a dynamiky, zatiaľ čo Kumho PS71 EV zvládne aj záťaž elektromotora pri zachovaní nízkeho hluku v kabíne.

Letné pneumatiky Kumho


Celoročné pneumatiky Kumho


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Kumho