Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Kelly

Americká spoločnosť Kelly Tires obúva osobné a ľahké nákladné automobily. Značka pneumatík Kelly predstavuje vynikajúcu voľbu skvelých parametrov a zaujímavej ceny, čím je vhodnou alternatívou pre nízkorozpočtové jazdenie.

Kelly Winter High Performance

Winter High Performance

Keď jedna z najstarších značiek pneumatík začala písať svoju históriu na pôde USA, ešte netušila, že sa jej podarí pokoriť vážených 100 rokov existencie. Od roku 1894 prešla dokonca viac ako stovka úspešných sezón, počas ktorých pneumatiky Kelly obúvali autá každodenného využitia.

Ulahodiť neustále sa zvyšujúcim nárokom životného štýlu a zároveň tlaku na kresajúce ceny bez kompromisov v ohľade kvality nikdy nebolo jednoduché. Pre značku Kelly to však bola výzva, ktorú zvládla na výbornú. Vďaka svojej vytrvalosti, nepretržitému pokroku a snahe uspieť dnes Kelly Tires úspešne pôsobí v segmente budgetových pneumatík na celosvetových trhoch.

Zimné pneumatiky z dielne Kelly reprezentujú výborný štandard za rozumné ceny, vďaka čomu uspokoja budgetový segment každodenného využitia.

Zatiaľ čo model Kelly Winter Standard pokrýva rozsah 13 – 15 –palcových pneumatík so slušným výkonom na mokrých a zasnežených vozovkách nielen v meste, zimné pneu Kelly Winter High Performance poskytujú energickejšiu jazdu v neočakávaných podmienkach pre vozy veľkostí 15 – 17 palcov a pneu s dlhým dojazdom.

Letné pneumatiky Kelly


Zimné pneumatiky Kelly