Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Hifly

Obutie na celý rok s veľmi slušným výkonom a pomerom kvality a ceny je značkou Hifly demonštrované v plnej sile. Značka Hifly predstavuje pneumatiky špecializované na osobné vozidlá, SUV, ľahké a nákladné automobily a autobusy. Na svoje si prídu aj športoví fajnšmekri túžiaci po vysokom výkone na cestách i mimo nich, s bonusom rozumnej protihodnoty.

Hifly Vigorous HP801 SUV

Hifly Vigorous HP801 SUV

Spoločnosť Shandong Hengfeng Rubber and Plastic Co. bola založená v Číne v roku 1995, odkedy svoje pozície rozšírila nielen do ďalších troch závodov v domovskej krajine, kde dnes patrí k popredným výrobcom, ale aj na americký a európsky kontinent, kde si získala svojich priaznivcov vďaka svojej širokej ponuke a prijateľnej cene.

Hi-Fly Tires predstavuje jednu z hlavných značiek spoločnosti. Pneumatiky Hifly sú výsledkom skúseného vývoja, výskumu a pokročilého testovania, z ktorého vychádzajú ako nezávislé pneu s početnými výhodami, v čom sa zhodujú aj názory trendsetterov v pneumatikovom priemysle. Vysoko citlivé a odolné pneumatiky poskytujú prvotriedne vlastnosti riadenia s dodržaním bezpečnostných štandardov uznaných medzinárodnými systémami kvality.

Zamerané na všetky ročné obdobia, poveternostné podmienky i typy vozidiel, pneumatiky značky Hifly uspokoja aj vaše požiadavky na spoľahlivosť na cestách.

Celoročný model stavaný na väčšie zaťaženie Hifly All-Transit zvládne aj každodenné využitie, zatiaľ čo pneu Hifly All-Turi 221 pre mestské a kompaktné vozy uspokojí ekonomickú triedu skvelým výkonom.

So zimnými pneumatikami Hifly Win-Transit sa vaša dodávka šmýkať nebude, kým Hifly Super 2000 odolá aj prepichnutiu či oderu, vďaka čomu vydrží viac kilometrov a dlhšie užívanie.

Hifly radu HF prekvapia zníženou spotrebou a tichou komfortnou jazdou v dlhodobom horizonte. Pneumatiky Hifly Vigorous zas uspokoja aj náročné vozy a jazdcov SUV.

Letné pneumatiky Hifly


Zimné pneumatiky Hifly


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Hifly