Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Gripmax

Etablovanie na trhu prostredníctvom moderného produktu, ktorý sa zapíše pomocou svojich skvelých jazdných charakteristík je snáď najlepším spôsobom presadenia sa v náročnej konkurencii. A presne to sa podarilo značke Gripmax, ktorá spĺňa potreby vodičov na takmer všetkých kontinentoch, Európu nevynímajúc.

Gripmax Stature H/T

Gripmax Stature H/T

Zamerané na splnenie nárokov lokálnych, klimatických i poveternostných podmienok, pneumatiky značky Gripmax sú navrhované a vyrábané z najmodernejších materiálov a zmesí, s aplikáciou hi-tech technológií a testované za každých potenciálnych okolností.

A práve tak sa inžinieri z dielne značky Gripmax snažia riadiť i predvídať pokrok na automoto trhu ovládaný neustále rastúcimi požiadavkami stále náročnejších klientov. Nejde im totiž len o jednotlivé pneumatiky, ale o celkovú spokojnosť z naplnených očakávaní, ktoré pri vodičoch vysoko výkonných vozov nie sú malé od samého začiatku.

Zamerané na ťažké terény, 4 x 4 a SUV vozy a vysoké výkony ponúkajú ako bonus príjemné ceny a dlhodobú výdrž, preto sú pneumatiky značky Gripmax výhodnou alternatívou ohľaduplnou k vášmu rozpočtu od obstarania po poslednú míľu.

Letné, zimné, celoročné i športové výkony, pneumatiky značky Gripmax uspokoja všetky podmienky i nároky a nevyhýbajú sa ani nadmernej záťaži z pohľadu nosnosti.

Zatiaľ čo model Gripmax A/T exceluje svojím samočistiacim dezénom ideálnym do skalnatého terénu, Gripmax Mud Rage M/T sa bez okolkov vyhrabe z každého bahna a Suregrip Pro Winter zaujíma profesionálny status v snehu a na ľade.

Pneumatiky Gripmax Stature H/T poskytujú letný športový výkon, na druhej strane Stature M/S skracujú brzdnú dráhu na mokrých a zasnežených vozovkách a Gripmax Status AllClimate zvládnu celoročné výkyvy počasia.

Letné pneumatiky Gripmax


Zimné pneumatiky Gripmax


Celoročné pneumatiky Gripmax


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Gripmax


Terénne (Mud-Terrain) pneumatiky Gripmax