Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Goodyear Wrangler AT/R

Pokiaľ máte chuť skórovať v teréne, s pneumatikami Goodyear Wrangler AT/R tak môžete urobiť kedykoľvek. Dizajnované na nerovnomerné a mäkké povrchy, spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť počas adrenalínovej jazdy.

Dezén s anti-aquaplaning dizajnom disponuje hlbokými drážkami v priamom i diagonálnom smere, čím odvádza brečku a nečistoty zo stopy dôkladnejšie ako by ste čakali. Ramenné bloky zasahujú až do strán, čím celý výkon dôkladne podporujú. Vďaka tomu sa s pneumatikami Goodyear Wrangler AT/R terénom prebrodíte s nadhľadom a ľahkosťou, navyše s manévrovaním podľa vašich predstáv.

Vylepšená kaučuková zmes s oxidom kremíka spolu s početnými lamelami rôznych kriviek dokážu doslova prilepiť pneumatiky na cestu, aby ju kopírovali tak presvedčivo ako sa len dá. Aby vaša jazda nerovnosťami terénu bola aj príjemným zážitkom, pneumatiky Goodyear Wrangler AT/R myslia tiež na elimináciu hluku a šumu.

Výhody pneumatiky Goodyear Wrangler AT/R

  • univerzálne pneumatiky pre vozidlá 4 x 4 a off-road
  • anti-aquaplaning dezén v tvare „V“ s hlbokými drážkami pre expresné čistenie stopy a vynikajúci záber v teréne
  • ramenné bloky siahajúce do strán pre podporu stability v každom smere
  • bohatý lamelový systém a vylepšená kaučuková zmes oxidu kremičitého pre dôkladné prilepenie k povrchu a stabilitu riadenia
  • zodpovedné manévrovanie prostredníctvom efektívnych reakcií na pokyny riadiaceho centra
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Goodyear