Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Goodyear Cargo UltraGrip

Inovatívna geometria profilu zvládajúca nielen horšie poveternostné podmienky, ale i vyššiu záťaž vychádza z renomovanej dielne Goodyear a nesie názov Cargo UltraGrip. Kombinujúc vysokú zaťažiteľnosť a bezpečné správanie v zimných podmienkach vás o svojom skvelom výkone presvedčí bez najmenšieho zaváhania.

Zimné pneumatiky Goodyear Cargo UltraGrip sú postavené na pevných základoch technológie Unisteel, vďaka ktorej je ich kostra skutočne oceľovo pevná a stabilita neohrozená. Symetrická stromčeková štruktúra profilu nepôsobí nijako prehnane, zato precíznosť jednotlivých prvkov sleduje presné ciele. Vzor behúňa bol navrhnutý za účelom minimalizácie možnosti vzniku aquaplaningu a zároveň maximálnej adhézie akejkoľvek vody.

Kým lamely rôznych tvarov a vysokej hustoty zvyšujú počet záberových hrán pre lepší záber na snehu a ľade, pneumatika sa stáva priľnavejšou a tým i stabilnejšou, čím vodičovi poskytuje ľahšie ovládanie a väčšiu istotu v každom smere. Rôzna dĺžka obvodových ramenných blokov a zároveň jednotné usporiadanie dezénových dielov znižuje valivý odpor a s ním aj hladinu hluku. Zimné pneumatiky Goodyear Cargo UltraGrip zvládnu skutočne veľa, navyše bez zbytočného rozruchu.

Vlastnosti pneumatík Goodyear Cargo UltraGrip

  • zimné pneumatiky pre dodávkové a ľahké nákladné automobily
  • technológia Unisteel poskytuje pevnú a odolnú oceľovú konštrukciu stavanú na vyššiu záťaž
  • vzor behúňa minimalizuje vznik aquaplaningu a zvyšuje adhéziu vody a snehu zo stopy
  • lamely rôznych tvarov a vysokej hustoty pre lepší záber, priľnavosť a ovládateľnosť na snehu a ľade
  • optimalizované usporiadanie dezénových dielov pre zníženie valivého odporu a hluku
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Goodyear