Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Goodyear Cargo G91

Väčšia záťaž a dlhšia životnosť pôsobia na prvý pohľad nezlúčiteľne, no vďaka konceptu aplikovanému v pneumatikách Goodyear Cargo G91 sú realitou. Spevnené od samotnej konštrukcie až po zvýšený objem kaučukovej zmesi v behúni, s týmito predpokladmi sa letné pneumatiky Goodyear Cargo G91 veľkých bremien skutočne obávať nemusia.

Oceľovo pevná kostra je stabilným základom, na ktorý nadväzujú štyri vlnité profilové bloky rozdelené nepriamočiarymi hlbokými odvodovými kanálmi a dizajnovo popretkávané radiálnymi a diagonálnymi lamelami. Výsledkom je vylepšená adhézia, trakcia a brzdenie, no hlavne pravidelné rozloženie väčšej záťaže, čím dochádza k rovnomernému opotrebeniu behúňa v dlhodobom horizonte. Dlhšiu výdrž podporujú aj ramenné zárezy, ktoré rozptyľujú teplo nahromadené v pneumatikách, čím zvyšujú ich kilometrový výkon.

Pri komerčnom využití je pálčivou otázkou aj valivý odpor, ktorý pri pneumatikách Goodyear Cargo G91 tiež inklinuje k nižším hodnotám, s čím ide ruka v ruke menšia spotreba a hluk a naopak väčší komfort jazdy.

Výhody pneumatiky Goodyear Cargo G91

  • letné pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá
  • technológia Unisteel aplikovaná v oceľovej kostre pre zvládnutie vyššej záťaže
  • ramenné zárezy rozptyľujú teplo nahromadené v pneumatikách, čím zvyšujú kilometrový výkon
  • radiálne čepele behúňa pre vylepšenú trakciu
  • nízky valivý odpor, menšia spotreba a dlhšia životnosť
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Goodyear