Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Diplomat

Navrhnuté pre európske cestné i poveternostné podmienky, pneumatiky značky Diplomat vhodné pre menšie aj väčšie osobné vozy zdolávajú mestské ako aj horské nástrahy v pohodovom rozsahu.

Diplomat Winter High Performance

Winter High Performance

Založená v roku 1995, značka Diplomat vzišla zo skúseností európskeho motoristického trhu, ktorému chcela ponúknuť budgetovú verziu pneumatík vhodných na každodenné využitie a rôzne cesty i jazdné situácie.

Optimalizovaná dezénová klasika obohatená o nové technológie vyústila do žiadaných modelov low-cost segmentu. Pneu značky Diplomat odolávajú rýchlemu opotrebeniu, čím poskytujú viac najazdených kilometrov pri menšom valení, teda pri nižších energetických a prevádzkových nákladoch.

Bez kompromisov v oblasti bezpečnosti, zato s vysoko konkurenčnou cenou, budgetové zimné pneumatiky značky Diplomat zastrešujú jazdné vlastnosti adekvátne svojej kvalite a cene.

Pripravené na európsku zimu, pneu Diplomat Winter Standard demonštrujú optimalizovaný štandard vzorca obohateného o nové funkcie a inovovanú zmes behúňa flexibilne prispôsobiteľnú širokej škále teplôt.

Model Diplomat Winter High Performance poskytuje ešte o čosi vyšší výkon a vysoko vybalansovanú jazdu v akejkoľvek zimnej situácii.

Letné pneumatiky Diplomat


Zimné pneumatiky Diplomat