Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

O nás – Prečo nakupovať na pneumatiky.sk?

Vlastná predajňa a pneuservis

Pneuservis Ivanka pri DunajiNa slovenskom trhu existuje množstvo internetových obchodov, ale len veľmi málo z nich môže tvrdiť, že má osobný kontakt so zákazníkom. Naši zamestnanci, či už telefonicky, na predajni alebo v pneuservise sú vám kedykoľvek k dispozícii pri riešení mnohokrát zložitých odborných problémov. Veríme, že naše znalosti nadobudnuté počas dlhoročného pôsobenia v oblasti predaja pneumatík, hliníkových a plechových diskov a autopríslušenstva ocenil nejeden spokojný zákazník.

Dôkazom ich spokojnosti je neustále sa zvyšujúci počet sezónne uskladnených pneumatík, ktorých majitelia pochádzajú nie len z okolia Bratislavy, ale často krát aj z odľahlejších oblasti Slovenska, vzdialených viac ako 100 km. V minulom roku sme sa stali autorizovaným partnerom prestížneho konceptu 4Fleet poskytujúceho profesionálne servisné služby autoparkom. Medzi našich zmluvných zákazníkov patrí napríklad Slovenská sporiteľňa, a.s. alebo nadnárodná spoločnosť DM-drogerie markt.

Odbornosť – už 14 rokov na trhu

Prvá verzia nášho internetového shopu bola spustená koncom roku 2000. V tej dobe sme boli naozaj medzi prvými, ak nie úplne prví, čo začali predávať pneumatiky cez internet. V porovnaní s dnešnou verziou to bola iba informačná stránka plná obrázkov a popisov. Postupom času prešla rozsiahlymi zmenami a optimalizáciami. Napríklad po zaradení diskov do našej ponuky sme ako jedni z prvých internetových obchodov implementovali vyhľadávanie podľa značky a typu auta.

Ako úplne prví sme vytvorili vyhľadávač pre akciové sady pneumatík a diskov. Počas týchto dlhých rokov sme optimalizovali skladové zásoby, dostupnosti jednotlivých produktov, pridávali nové a nové značky, vylepšovali logistiku. To všetko nám dnes dáva právo o sebe s hrdosťou tvrdiť, že naša odbornosť v tejto oblasti je na vysokej úrovni.

Skladová dostupnosť

Vďaka našim 2 hlavným skladom a 7 skladom výrobcov na Slovensku dokážeme až 86% dostupného tovaru expedovať do 24 hodín. Aktuálny stav skladu udávame pri každom produkte. Produktové dostupnosti skladov výrobcou sú aktualizované každých 30 až 120 minút podľa možností konkrétneho výrobcu. Všetky pneumatiky a disky nakupujeme priamo od výrobcov, čím vieme garantovať kvalitu a výborné ceny.

Doživotná záruka

Podmienky uplatnenia doživotnej záruky:

  • predloženie dokladu o zakúpení pneumatík
  • maximálny vek pneumatík 8 rokov
  • minimálna hĺbka dezénu 3 mm ( pod túto hranicu má pneumatika nulovú zostatkovú hodnotu)

Doživotná záruka sa vzťahuje na všetky výrobné vady, ktoré sa na pneumatike prejavia po celú dobu jej životnosti. Vyhradzujeme si právo v prípade uznania reklamácie výrobnej vady ponížiť cenu reklamácie s ohľadom na jej opotrebenie, t.j. na jej zostatkovú hodnotu.

Prestížne členstvo v európskej sieti PREMIO

Premio Pneu+AutoservisKoncept Premio pneuservis bol vyvinutý spoločnosťou GD Handelssysteme GmbH & CO.KG (GDHS) pre uspokojenie náročných požiadaviek všetkých vodičov očakávajúcich služby tej najvyššej kvality. Základnou podmienkou vstupu do tejto siete je moderné vybavenie prevádzky, špičkové technické vybavenie servisu a pneuservisu. Tím zamestnancov musí byť odborne zaškolený v oblasti pneumatík, diskov, podvozku a komplexných služieb autoservisu.

Pre samotného zákazníka to je zárukou, že v takejto prevádzke bude 100% obslúžený, bude mu ponúknutá nadštandardná starostlivosť a že nevyhnutné chvíle čakania strávi v útulnom priateľskom prostredí, so šálkou kávy alebo čaju. Premio navyše ponúka svoji verným zákazníkom vždy niečo navyše.

Aktuálne výhody

PREMIO Pneu Asist

Pri kúpe pneumatík (už od 1 ks) Goodyear, Dunlop, Sava alebo Fulda získate ZADARMO asistenčné služby a poistenie pneumatík PREMIO Pneu Asist.

Čo je potrebné urobiť, aby ste získali službu PREMIO Pneu Asist?

  1. Zakúpiť si u nás ľubovoľné pneumatiky značky Goodyear, Dunlop, Sava alebo Fulda (platné už od 1 ks)
  2. Do 7 dní od kúpy pneumatík vyplniť registračný formulár na stránke www.premio-pneuservis.sk

Zákazník obdrží potvrdzujúci email s číslom poistenia a všeobecnými poistnými podmienkami