Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Moto pneumatiky Metzeler

Významný hráč na celosvetovom cyklo trhu s historickými skúsenosťami a vysokou latkou kvality - Metzeler - vyrába pneumatiky európskej úrovne pre motocykle a skútre zohľadňujúce požiadavky na výkon, komfort a trvácnosť aj najmodernejších jednostopých strojov rôznych kapacít.

Mníchovská spoločnosť s duchom nemeckej precíznosti položila svoj základový kameň pred viac ako 150-timi rokmi, kedy v roku 1863 Robert Friedrich Metzeler zahájil výrobu odevov a poveternostne odolných športových potrieb. Rokom 1892 spustili výrobu pneumatík, ktorých medzník nastal v r. 1979, odkedy sa Metzeler sústredil takmer výlučne na motocyklové pneumatiky a teraz vyrába jeden z najkomplexnejších sortimentov pneumatík na cyklo trhu.

Metzeler Roadtec 01

Metzeler Roadtec 01

Značka Metzeler vo svojej komunite prezentuje vášeň k motošportu. A práve tento pocit zlákal do svojich pracovných radov nadšencov motocyklov, ktorí ešte viac pozdvihli zameranie spoločnosti, nakoľko práve oni najlepšie poznajú skutočné potreby, požiadavky a očakávania moto jazdcov. A preto im chcú poskytnúť to najlepšie.

Snahou značky Metzeler je byť vždy o krok vpred a to od hi-tech materiálov, cez inovatívne dezény, sofistikované technológie až po unikátne zmesi. A celkom sa im to darí.

Spoločnosť Metzeler medzi prvými začala vyrábať viacúrovňové pneumatiky, ako prví v Európe prišli s bezdušovou pneumatikou a diagonálne drážkovaným dezénom. Rozšírením svojho sortimentu na viaceré úrovne poskytuje dielňa Metzeler vynikajúci výkon pre široké spektrum povrchov aj motocyklov.

Cestné, enduro, turisticky dobrodružné aj profesionálne závodné, častokrát duálne použiteľné motopneumatiky Metzeler obúvajú rôzne vozy v širokom rozsahu preferencií.

Zatiaľ čo pneu Metzeler Enduro 3 Sahara sa prebrodí mäkkým terénom bez nielen špinavých následkov, Metzeler FeelFree Wintec obúvajú vysoko výkonné skútre do zimnej brečky, kým Metzeler MCE Six Days Extreme Hard si poradia nielen so 6-dňovými extrémami na tvrdom enduro povrchu.

So sériou Metzeler Racetec môžete valiť súťažne, pričom Metzeler Roadtec sa vyzná v džungli cestných pretekov. Športové výkony si však môžete vyskúšať aj mimo súťažných tratí. Pneumatiky značky Metzeler majú niečo pre každého – od menších mopedov, cez retro-klasiku konca 20-teho storočia, až po najnovšie dynamické modely.

Cestné moto pneu Metzeler


Pneumatiky pre scooter Metzeler


Cross/Enduro pneu Metzeler


Supermoto pneu Metzeler