Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Moto pneumatiky Dunlop

Či brázdite mestské ulice, mimomestské trasy alebo off-road terény, v suchom, mokrom či drsnom počasí a povrchu, moto pneumatiky z dielne Dunlop zaručene majú prehľad o potrebách a požiadavkách vášho motocykla a štýle jazdy, ktoré vám splnia skôr ako ich stihnete vysloviť.

Jasný víťaz početných testov a pretekárskych disciplín nielen v USA zbierajúci skúsenosti práve vďaka svojmu horlivému angažmá v moto oblasti po celom svete sa zameriava na výrobu prelomových produktov pre každý typ motocykla.

Dunlop SportSmart TT

Dunlop SportSmart TT

Prvý a dodnes jediný výrobca moto pneumatík na Americkom kontinente valí svoju históriu od roku 1890. Práve vtedy zakladateľ značky Dunlop – John Boyd Dunlop v Buffalo, štát New York, získal americký patent na pneumatiky, ktorý od samého začiatku rozvíja k lepšiemu. Od kevlarových pásov v moto pneu, až po revolučnú duálnu zmes Sportmax Q2, vývojári značky Dunlop sa nezastavili a ani to nemajú v úmysle.

Od roku 1888 si Dunlop stanovil trúfalý cieľ – vyhrať preteky. Odvtedy sa zúčastnil na každom podujatí Isle of Man TT a mnohých ďalších eventoch svetovej scény ako FIM Moto2, Moto3 a Endurance World Championships, pričom nielen vyhrával, ale i lámal rekordy. Neustále posúvanie úrovňovej latky je pritom predpokladom nepretržitého rozvoja nových technológií, a preto značku Dunlop možno právom označiť za hi-tech revolucionára.

Dôležitým míľnikom v napredovaní spoločnosti Dunlop bol rok 1983, kedy sa zrodilo partnerstvo s prestížnou značkou Harley-Davidson a ich originálne vybavenie pre modely Sportster a FL boli začiatkom doslova kultového vzťahu, ktorý má za sebou úctyhodných 35 rokov vzájomného spolužitia a valenia 10 miliónov moto pneumatík.

Početné technológie a patenty aplikované v moto pneumatikách značky Dunlop (napr. Dunlop JLB, Nano Technology a mnohé iné) posúvajú tieto pneu na vyššie ako vysoké priečky.

Klasická jazda, sport-touring, cross či enduro štýl s moto pneumatikami značky Dunlop sú pritom za každých okolností bezpečné a zážitkové zároveň.

Cestné moto pneu Dunlop


Pneumatiky pre scooter Dunlop


Cross/Enduro pneu Dunlop


Supermoto pneu Dunlop