Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Moto pneumatiky Continental

Pýšiť sa toľkými početnými inováciami nie je údelom každého. Nemecká spoločnosť Continental však právom má byť na čo hrdá. Všestranné pneu pre motocykle a mopedy značky Continental postupne pokryli širokú škálu vozov pre rôzne typy vy(u)žitia.

Od bicyklov, cez skútre, cestnú klasiku, až po turistické, (hyper)športové, či vysoko výkonné pretekárske pneumatiky rôznych veľkostí, dielňa Continental si nenechala ujsť žiadnu príležitosť na excelovanie.

Symbol nemeckej precíznosti kombinujúci kvalitné nemecké strojárstvo s najmodernejšími technológiami pneumatík od roku 1871 nesie názov Continental a dnes už zďaleka nie je len kontinentálnym, ale šiestym najväčším svetovým výrobcom pneumatík. Moderné konštrukcie, optimalizované dezény, novogeneračné zmesi a hlavne neutíchajúca vášeň a posadnutosť technológiami hnala inžinierov z dielne Continental vždy za hranice aktuálneho poznania. Práve tento hnací motor im pomohol dostať sa cez všetky prekážky až tam, kde sú dnes.

Continental ContiRoadAttack 3

ContiRoadAttack 3

Z pôvodného zamerania na bicykle v dielni v Hannoveri, kde bratia Hildebrandovci a Alois Wolfmüller začali budovať značku Continental, sa vďaka svojej agilite aj napriek náročným podmienkam prepracovali k ťahúňom technického pokroku v moto oblasti.

v roku 1894 obuli prvý sériovo vyrábaný motocykel a od roku 1904 spustili predaj prvých motopneu so vzorovaným behúňom. Značka Continental bola priekopníkom vo výrobe bezdušových pneumatík, ktoré priniesli na mototrh viac bezpečnosti a istoty.

Od svojich začiatkov sa teda podieľali na technickom pokroku v motopneu oblasti značným podielom a ich tempo odvtedy ešte vzrástlo. Vďaka početným patentom technológií zameraných na zvýšenie výkonu v každom smere a počasí, motopneu Continental môžete obúvať skutočne bez zábran a najmenších pochybností.

Od mesta po off-road trate, pneumatiky značky Continental vás nenechajú zablúdiť na žiadnom povrchu, ani v počasí.
Zatiaľ čo agilný hit ContiGo! určený pre ľahké motocykle a ťažké mestské situácie si hravo poradí s obomi, model typu ContiTwist WW dodá do mestských ulíc aj retro šmrnc.

Pokiaľ stajňujete ťažký stroj či krížnik s vysokým výkonom, motopneu Continental ContiLegend, ContiMilestone, či ContiTour im umožní prevetrať ich agilitu na turistike a dlhých tratiach. Milovníkom adrenalínových súťaží zas ulahodia športové a technologicky prešpikované Continental ContiMotion, ContiSportAttack alebo ContiRaceAttack Rain.

Akokoľvek sú vaše motopriority nastavené, s motopneu značky Continental si zaručene porozumiete.

Cestné moto pneu Continental


Pneumatiky pre scooter Continental


Cross/Enduro pneu Continental


Supermoto pneu Continental