Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Dezent TZ-c Strieborné lakovanie Ilustračná fotografia

Dezent TZ-c Strieborné lakovanie

Aby sme zaručili, že vybrané elektróny budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Elektróny.

Dizajn, ktorý je ďaleko od bežných štandardov, je homologovaný špeciálne pre modely BMW. Technicky 100 %-né a svojím vlastným spôsobom výnimočné elektróny Dezent TZ-c predstavujú dokonalú alternatívu k originálnym ráfikom.

5 dvojitých lúčov s geometrickým reliéfom a 5-skrutkovým uchytením okolo vsadeného fokusu je pripravených na zimu a jej nástrahy po všetkých stránkach. 3-vrstvový moderný náter je zárukou odolnosti voči snehu, soli a iným nástrahám, pričom zároveň umožňuje alu diskom Dezent TZ-c vyzerať skvele aj po mnohých rokoch.

Farebne prispôsobivé, elektróny Dezent TZ-c môžete obúvať v ľadovej striebornej ideálnej do zimných súvislostí. Ak sa vám žiada viac akcentu, variant Dezent TZ-c Dark s leštenou čelnou plochou a čiernym lakovaním pozadia zvýrazní priame línie, zatiaľ čo matné grafitové prevedenie Dezent TZ-c Graphite podporuje športového ducha.

K dispozícii vo veľkostiach 7,5 x 17 a 8,0 x 18 palcov sú alu disky Dezent TZ-c určené presne pre vozy BMW radu 6 a 7, pričom perfektne sadnú aj modelom z radu 5.

Rozmer Cena Dostupnosť
7,5x17 5x112 ET27 97,35 € 20+ ks na výrobnom sklade, osobne 2.3., kuriérom 3.3.
8x18 5x112 ET30 123,80 € 20+ ks na výrobnom sklade, osobne 2.3., kuriérom 3.3.